Hrozivě vypadající nehoda: Poznáte alespoň tovární značku havarovaného vozu?

                   

Automobilové nehody někdy píší neskutečné příběhy. Jinak tomu nebylo ani u této dopravní nehody, při které řidič může vděčit tomu, že zůstal naživu. Dnem, kdy boural, se totiž podruhé narodil!

Těžká dopravní nehoda se stala na Olomoucku

Každý sen na území České republiky stane několik dopravních nehod. Tato nehoda se stala na Olomoucku před několika lety a stala se za uplynulou dobu téměř kuriózním případem. Když se stane autonehoda, většinou přivolaní znalci mají možnost určit typ a tovární značku vozu.

Vůz řídil teprve devatenáctiletý mladík, který může mluvit o neuvěřitelném štěstí. Svůj luxusní vůz řídil u obce Horní Moštěnice, kde vlivem vysoké rychlosti nezvládl řízení a jeho automobil se rozbil tak, že není vůbec možné, zjistit jeho identitu. Je skutečným zázrakem, že nehoda měla ve své podstatě šťastný konec.

Mladík podle poskytnutých informací vyvázl z těžké autonehody s mnohačetnými zlomeninami a těžkými zraněními, především v oblasti hlavy. Po rychlém příjezdu záchranářů byl řidič nalezen zaklíněný ve vraku zničeného vozu v bezvědomí. Lékaři mladíka po vyproštění převezli zavolaným vrtulníkem do Olomoucké nemocnice.

Autonehodu způsobila nepřiměřená rychlost

Podle mluvčí policie Miluše Zajíčkové stála za touto těžkou autonehodou vysoká rychlost. Vůz se stal za daných povětrnostních podmínek nezvladatelným a při vysoké rychlosti se vůz doslova rozlomil na dvě části. Přivolaní automobiloví znalci měli problém určit identitu bouraného vozu i jeho tovární značku. Tu se mohli dopátrat snad jen na originálních kolech.

Poznali jste, který vůz prodělal tak těžkou autonehodu, ze které mladík vyvázl živý? Jde o BMW řady 3.

Zdroj fotografií: HZS

Diskuze Vstoupit do diskuze
65 lidí právě čte
Autor článku

Michal Šimunek

Zobrazit další články