Hulvát v BMW porušil předpisy a nedal přednost. Pak plival na druhého řidiče, ten ho ale natočil

Co dělat s člověkem, který porušuje předpisy, a ještě plive na ostatní? Bavit se s hulvátem bez hole je obtížné, tohle na silnice nepatří.

i Zdroj fotografie: Damian B Oh / Creative Commons / CC-BY-SA
                   

Slušnost by měla být jedna ze základních vlastností dobrého řidiče. Slušnost, ohleduplnost, umění řídit plynule a bezpečně. Řidič v BMW, kterého zachytila palubní kamera, evidentně postrádá většinu schopností, které by řidič měl mít. Jak je patrné z nahrávky, tak řidič bavoráku měl dát přednost vozidlu, které najíždělo do křižovatky.

Nejsou značky, platí přednost z pravé strany!

Nikde nejsou žádné značky, není patrné svislé dopravní značení upravující hlavní a vedlejší silnici, takže platí přednost zprava. Ne pro řidiče BMW. Ten si vynucuje právo na přednost v jízdě a protisměrným pruhem se snaží jet, zatímco by měl zastavit a umožnit průjezd autu s kamerou. Přednost podle pravidla pravé ruky mu nic neříká.

iZdroj fotografie: Damian B Oh / Creative Commons / CC-BY-SA

Situace pokračuje zastavením obou aut, a také omezením jízdy automobilů za BMW. A to není všechno, konflikt eskaluje. Idiot z BMW vystupuje a jde k druhému autu konfrontovat řidiče. Vyhrožuje mu, nicméně věc je jasná, pokud opět hrubián nesedne za volant a neodjede, ucpaná křižovatka se neuvolní.

Agresivita nepatři za volant. Plivat na druhého řidiče?!

Muž v BMW potvrzuje svou inteligenci pravěkého primitiva, sedá sice do auta a odjíždí, ale kromě výhrůžek si neodpustí skutečnou oplzlost. Stahuje okýnko a plive na auto s kamerou, které v tu chvíli projíždí kolem. Vrchol ubohosti, ukázka toho, jak se k sobě nejenom řidiči, ale lidi obecně, nemají chovat.

Jen tak mimochodem, toto udělat v době pandemie covidu-19, dá se to hodnotit jako veřejné ohrožení. Asi by nebylo překvapivé, kdyby se řidič poplivaného auta obrátil na policii, více gentlemanské řešení však by asi bylo nechat věc být a plivanec spláchnout v myčce. A doufat, že takových lidí na silnicích není víc.

Co si myslíte o chování řidiče BMW vy?

Zdroj: Cmyk7Cmyk
Diskuze Vstoupit do diskuze
100 lidí právě čte
Autor článku

Martin Sedláček

Zobrazit další články
ArmádníZpravodaj.cz
ArmádníZpravodaj.cz
Video: Téměř světový rekord ukrajinského odstřelovače. Svůj cíl zasáhl na 2,7 kilometru, jde o skoro nemožný úspěch
Události247.cz
Události247.cz
EU se chystá na odvetný úder proti Putinovi. Konec šéfa Kremlu je blíž, než by se mohlo zdát
VědaŽivě.cz
VědaŽivě.cz
Na lodičce na řece se projíždí žena s mužem. Z krajiny je ale sleduje několik tváří, všimnou si jen ti nejlepší
adbz.cz
adbz.cz
Ukázal trik, jak udělat boty voděodolnými. V dešti ani sněhu se nemusí bát, že by do nich zateklo, a navíc jsou stále čisté