Každý Čech může vydělat 20 000 Kč koukáním na televizi. Stačí si pustit Rychle a zběsile a říct si o peníze

Sedět u televize, jít do kina, sledovat filmy o autech a brát za to peníze? Práce snů je realitou, stačí se registrovat.

i Zdroj fotografie: Depositphotos
                   

Plat tisíc korun za hodinu, navíc za sledování filmů o autech. Co víc si může petrolhead přát? Jistěže, je za tím reklamní trik, ale proč ne. Peníze nesmrdí, jak říká známé přísloví, navíc jsou nadšenci, kteří mohou sledovat filmy Rychle a zběsile stále dokola. Společnost FinanceBuzz vyhlásila zajímavý projekt. Jde o návrh, aby se dobrovolníci dívali na všechny filmy populární ságy s tužkou v ruce a v podstatě evidovali škody potenciální pojistné události.

Práce snů? Dívat se na televizi a brát za to peníze

Na webu společnosti se píše: „FinanceBuzz hledá správného kandidáta na sledování ságy Rychle a zběsile, který nám pomůže posoudit poškození aut ve všech 10 filmech.“ Vše je tím jasně řečeno. FinanceBuzz je finanční portál specializující se na úsporu peněz a hledá tedy člověka, který bude sledovat všech deset filmů série Rychle a zběsile. Tento divák by měl být schopen zaznamenat všechny nehody v těchto filmech.

iZdroj fotografie: Depositphotos

A sledováním pomoci odhadnout pojistný dopad všech jízd v této franšíze. Odměnou vybranému šťastlivci bude v přepočtu 20 000 Kč plus 2 000 Kč jako náklady na streamování nebo lístky do kina. Proč FinanceBuzz platí za sledování filmů Rychle a zběsile? Podle tohoto finančního portálu neexistuje žádná jiná franšíza automobilových filmů, která by byla tak ikonická jako Rychle a zběsile.

Série vydělává miliardy, a kdo může, chce se přiživit

Navíc tato série filmů generuje miliardy dolarů a jde o jeden z největších trhů pro filmový průmysl. Proto má FinanceBuzz zájem o to, jak by taková eskapáda divokých jízd ovlivnila náklady na pojištění auta. Sága má nyní už deset dílů, to je odhadem nějakých 20 hodin, které musí divák prožít před plátnem nebo obrazovkou. Zejména u dílu třetího, nazvaného Tokijská jízda, to vzhledem ke kvalitě snímku bude trochu nuda, ale co.

iZdroj fotografie: Depositphotos

Výběr kandidáta na tuto roli je otevřen a každý, kdo má možnost půjčovat si nebo streamovat filmy z domova a je schopen sledovat nový film Rychle a zběsile v kině, může podat svou přihlášku do 19. května 2023 v 11:59 hodin. Vybraný kandidát bude oznámen do 26. května 2023 a bude mít dva týdny na dokončení sledování filmů. Výhodou pro zájemce je, že nemusí být experty na pojištění aut. Jediná nevýhoda pro nás Evropany spočívá v tom, že zájemce musí být z USA.

Co říkáte na takovou práci?

Zdroj: FinanceBuzz
Diskuze Vstoupit do diskuze
68 lidí právě čte
Autor článku

Martin Sedláček

Vyučil se automechanikem a tuto práci také dlouhé roky provozoval. Pak se na čas přesunul do oblasti profesionální dopravy, řidičák má v podstatě na vše, co se dá u nás legálně řídit. Po několika letech za volantem nákladního auta se vrátil zpět k původní profesi, kterou už dělá spíše z pozice vedoucího dílny. Má tak čas na redakční a publikační činnost i osvětu v oblasti automobilové techniky.

Zobrazit další články
ArmádníZpravodaj.cz
ArmádníZpravodaj.cz
Video: Challenger 2 projede ruskými protitankovými zátarasy, jako by tam nebyly, a snadno odtlačí i jiné překážky
Události247.cz
Události247.cz
Ušetřit na jahodách se dá samosběrem: Úspora je oproti prodeji v obchodech i několikanásobná
VědaŽivě.cz
VědaŽivě.cz
Starověké stavby v arabské poušti odhalily pozůstatky dosud neznámých rituálů
adbz.cz
adbz.cz
Vyšší pohodlí a zvýšení produktivity práce s držákem monitoru NB G45