Jaké vozy se stávají hitem? Podívejte se, které budí největší zájem!

                   

Trh s automobily se průběžně mění a tak je zajímavé pozorovat, které se postupně stávají hitem a které naopak padají v zapomnění. Pokud vás zajímá, o jaké vozy byl největší zájem od začátku letošního roku, pojďme se na to společně podívat. Jelikož u nás zatím nejsou dané statistiky k dispozici, nakoukneme do sousedního Polska. Dá se očekávat, že až na pár výjimek to bude i u nás velmi podobné.

Jaké vozy se prodávaly nejvíce?

Pojďme se na ně podívat. Tím nejžádanějším se stala Toyota Corolla. Oblíbené a osvědčené auto od automobilky, která byla dříve velkým symbolem kvality. A kdo jí dýchá na záda? Trend několika posledních let. A to vozy, které jsou ze segmentu těch levnějších. Jak už asi velmi dobře tušíte, je to Dacia Duster. Na třetím místě je další celkem populární automobil, a to Mazda CX-3.

Jak je na tom čtvrté místo? Ukazuje, že Poláci rádi kupují i naši značku, jelikož zde najdeme model Škoda Karoq. Dá se předpokládat, že u nás by se mu dařilo určitě lépe. Páté místo má svou domovinu ve Francii, jelikož jde o Peugeot Rifter. Jasná ukázka toho, že řada zájemců o nová auta poptává především praktičnost. Ve Francii ještě zůstaneme, jelikož odtud je i místo šesté. A to Renault Megane.

Jak jsou na tom další automobily? Podívejte se

Seznam těch nejžádanějších máme za sebou. A jak si stojí další? Sedmou příčku drží další z lowcost modelů, které stále stoupají výše. je to Dacia Sandero. Opět otázka toho, že lidé chtějí auto za dobrou cenu, bez špičkové výbavy. Tedy jak kdo, jelikož hned na osmé příčce je jasná opak, v podobě vozu BMW X3. A prestiž jenom pokračuje, jelikož devátou pozici má další známá a kvalitní automobilka. Zde mluvíme o vozu Mercedes třídy A. A kdo celou desítku nejžádanějších automobilů uzavírá? Stále se ještě musíme držet v Německu, jelikož je to automobil Volkswagen Tiguan.

Diskuze Vstoupit do diskuze
73 lidí právě čte
Autor článku

Daniel Hamžík

Zobrazit další články