Nejspolehlivější značky aut všech dob. Jakým můžete důvěřovat a jsou spolehlivé?

Výběr konečných spotřebitelů kolísá na základě řady faktorů. Někteří lidé mají rádi rafinovaná, technicky složitá a špičková auta. Jiní raději volí cenově dostupnější modely.

i Zdroj fotografie: Depositphotos
                   

Které z nich vynikají svou spolehlivostí? Jaké značce dáváte přednost před ostatními? Záleží na nákladech, službách zákazníkům a na dalších faktorech, které nakonec ovlivní to, pro jako auto se rozhodneme. Velká skupina si cení bezpečnosti, výkonu motoru nebo spolehlivosti. Důležitý je také poměr cena : výkon. Nikdo nechce auto za 2 miliony, do kterého bude muset za 14 dní stovky tisíc investovat.

Spousta značek má dlouhou minulost, na kterou zákazníci dají

Toyota je jedním z vozů, na které je spolehnutí. Více než desetiletá tradice, značka vyrábějící dostupné automobily. Toyota má obrovskou a věrnou základnu fanoušků po celém světě. Japonská automobilka si získala pověst několika velmi populárními modely, jak je Corolla, Camry, Prisu nebo Celica. Navíc je největším výrobcem vozidel na světě. Dominuje také na trhu ojetých vozů, hlavně v afrických a asijských zemích.

iZdroj fotografie: Depositphotos

Další spolehlivými vozy jsou modely Honda. Je to také japonská automobilka, která má na svědomí různé typy motorových vozidel, nákladní auta, minivany, SUV i crossovery. Vozy Honda jsou oblíbené ve Velké Británii, Austrálii a dalších zemích, které mají dlouhé a kvalitní dálnice. Lexus jsou automobily, které patří mezi nejluxusnější. Vybrat si můžete od sedanu až po sportovní auto. V několik sektorech dokonce překonává Toyotu.

Kia Motors nebo Ford mají vše, co řidič od auta očekává

Kia je druhým největším výrobcem aut v Jižní koreji. Mají mnoho kvalitních ojetých vozů, na nové se vztahuje dokonce sedmiletá záruka. Kia neustále své modely vylepšuje a využívá moderní technologie, které řidiči usnadní každou cestu. Ford je velmi oblíbená značka především ve Spojených státech. Jejich vozidla mají dobré hodnoty při dalším prodeji na trhu ojetin a jsou cenově dostupné i pro zákazníky s omezeným rozpočtem.

iZdroj fotografie: Depositphotos

Mercedes-Benz je prestižní značka, jejich vozy mají jedny z nejspolehlivějších motorů n světě. Míra selhání motoru je 1 z 99. Auta mají vynikající ovladatelnost a výkon. I modely starší 40 let stále jezdí a jsou ve skvělém stavu. BMW jsou vozidla německé automobilky, a jsou jedním z nejvyhledávanějších značek na světě. Jsou to prémiová auta, která ale vyžadují pravidelnou údržbu a zvláštní péči. Pravidelná výměna oleje, kontroly v plánovaných časech – na to všechno musíte myslet, pokud si BMW pořídíte.

Diskuze Vstoupit do diskuze
111 lidí právě čte
Autor článku

Michal Šimunek

Zobrazit další články