Japonský sklad skrývá unikátní sbírku vozů Nissan Skyline

                   

Když se čas od času povede objevit sklad s pár kusy zajímavých vozidel, je to velký úspěch. Co ale v případě, když jsou takových vozů desítky, ale i stovky? To už je něco, co můžeme označit za zcela unikátní věc. Jsou přitom místa, kde jsou takové sklady realitou. Ne, že by byly opuštěné, ale ne každý vůbec ví, že existují a mnoho lidí ani netuší, co je zde k vidění.

Jeden takový je v Japonsku

Jeden takový sklad, který stojí za zmínku, se nachází v Japonsku. A je součástí obchodu Trust Kikaku, který se specializuje právě na japonské automobily. Konkrétně potom ty sportovní. Kromě doplňků a náhradních dílů na ploše obchodu najdete i ony unikáty, o kterých mluvíme. Jedná se o ohromné množství známých a cenově poměrně dostupných sportovních vozidel Nissan Skyline. Ty jsou po celém světě velkým hitem z mnoha důvodů.

Jedno vedle druhého

Objevit tento unikátní sklad se podařilo známému blogerovi, který se rozhodl i pro to, že ho musí prozkoumat a natočit reportáž o tom, co zde všechno viděl. Z té nádhery skutečně přechází zrak. Nejsou tu jenom různé náhradní díly a doplňky. To hlavní, co vnitřní i venkovní ploše dominuje, jsou právě sportovní vozy Nissan Skyline. Ty zde stojí v několika řadách jeden vedle druhého a pro fanouška nejenom těchto aut, ale i sportovních aut obecně jde o skutečnou Mekku. Vybírat se dá z řady variant, které se liší třeba i různými barvami.

Bohatý výběr za dobrou cenu

Dané vozy zde čekají na své majitele, kterých podle toho, jak je sklad plný, není moc. A je to s podivem, jelikož vozy Nissan Skyline které zde jsou k dispozici, se prodávají za opravdu dobrou cenu. Některé lze pořídit už za cenu v přepočtu kolem 2 tisíc dolarů. Kdo by zatoužil po něčem prémiovějším a výkonnějším, měl by si připravit asi čtyřnásobek, což stále není nijak moc na to, o jaké auto se jedná a co umí nabídnout.

Diskuze Vstoupit do diskuze
62 lidí právě čte
Autor článku

Daniel Hamžík

Zobrazit další články