Jeremy Clarkson do své sbírky zařadil další Lamborghini a musel nechal přistavět druhou stodolu

Možná znáte jednoho ze tří známých moderátorů pořadu Top Gear, Jeremyho Clarksona, ten si loni pořídil do své sbírky Lamborghini, není to však ten vůz, na který myslíte.

i Zdroj fotografie: Flickr
                   

Televizní herci a moderátoři mají často tendence stále rozšiřovat své garáže o další drahé luxusní vozy. Jedním je z nich je i tento známý britský moderátor, kterého je možné vidět v pořadech o autech jako The Grand Tour nebo již zmíněný Top Gear. V květnu loňského roku si koupil zbrusu nové Lamborghini, nejedná se však o luxusní sporťák, nýbrž o traktor.

Clarkson nešetří „venkovskou“ kritikou

Jeremy je známý tím, že se na sítích často kriticky vyjadřuje k aktuálním situacím a nebere si při tom žádné servítky. Kvůli jeho bohémskému stylu života a ostrému jazyku by málokdo tipoval, že se narodil na farmě, kde také strávil velkou část svého života. Na tuto svou životní etapu podle jeho slov rád vzpomíná, a tak si ji stále připomíná.

iZdroj fotografie: commons.wikipedia.org
Lamborghini vyrábí několik druhů traktorů. Jeremy jezdí v jednom z těch největších

Sám vlastní pozemky na rozsáhlém panství v blízkosti Oxfordu, na kterých se mimo jiné nachází pole, která sám nyní může obdělávat. Nemyslete si však, že by se pan Clarkson spokojil s běžným pracovním náčiním – nářadí pro tohoto motoristu musí být prvotřídní, a také proto si pořídil pro svá pole traktor značky Lamborghini.

Nyní má Jeremy více času na práci

Díky své televizní angažovanosti a zbrklému způsobu života neměl podle svých slov Jeremy příliš času na práci na poli a péči o pozemky. Nyní během pandemie koronaviru se mu však naskytla úžasná příležitost, jak si každý den najít několik hodin na svou oblíbenou práci. Aby se však cítil komfortně, pořídil si velký stroj od italské automobilky.

iZdroj fotografie: unsplash.com
Kvůli novému traktoru musel přistavit další stodolu, ta předešlá byla příliš malá

Traktor nebyl nejnovější, přesto skvěle slouží

Jeremy za svůj nový přírůstek do rodiny zaplatil 40 tisíc liber (při dnešním kurzu přibližně 1.180.000,- Kč), a to jen díky tomu, že se byl traktor už lehce ojetý. Není to přitom žádný prcek, kvůli jeho rozměrům musel nechal přistavět další stodolu, protože ta dosavadní byla malá. Podle jeho slov je jízda v tomto traktoru opravdové vzrušení, a to i přes to, že s ním jel maximálně 40 km/h.

Diskuze Vstoupit do diskuze
134 lidí právě čte
Autor článku

Jaroslav Novčák

Zobrazit další články
ArmádníZpravodaj.cz
ArmádníZpravodaj.cz
Spolupráce Ruska a Íránu je rozsáhlejší, než se může zdát: těží z ní obě země, islámská republika hlavně ucítila možnost značné modernizace
Události247.cz
Události247.cz
Nechutná praxe: Některé obchody prodávaly zákazníkům jídlo prošlé až dva roky
VědaŽivě.cz
VědaŽivě.cz
Buddhističtí mniši mumifikovali svá těla zaživa. Znamenalo to nejméně 2 000 dní dobrovolného utrpení
adbz.cz
adbz.cz
Odolná střecha je komplexní práce. Na co nesmíte zapomenout?