Jsou neobvyklé, ale dobré. V bazarech bývají často opomíjeny

                   

Jsou vozy, kterých je na inzertních webech a v bazarech mnoho, a potom vozy, kterých je tam často jenom pár. Má to i svůj důvod, jelikož jde často o vozy, které nejsou až tak obvyklé. Třeba pro svůj vzhled, nebo proto, že nebyly až tak velkým prodejním trhákem. Odvracet od nich zrak však není nutné. Vybrali jsme ty, které jsou sice neobvyklé, ale rozhodně nejsou špatné.

iZDROJ FOTOGRAFIE: Freepik.com

Audi A2

Když se na tento vůz podíváme, jistě si řekneme, proč zrovna takový design. Auto není na první pohled designově nijak přitažlivé, ale to nemusí vadit. Je to Audi, takže se dá očekávat celková kvalita, jak pokud jde o materiály, tak i výrobu. Vozy disponují také celkem slušnou výbavou a tak se jim dají negativa související se vzhledem snadno odpustit.

Chevrolet Spark

Třetí generace vozu Chevrolet Spark také nepatří do skupiny těch aut, které by nějak oslnily designem. I když pomineme, že jde o extrémně malé auto, vypadá celkem dobře a zajímavě. Vzhledem k jeho velikosti moc místa nečekejte ani pro pasažéry, ani pro zavazadla. Jakmile s ním ale vyrazíte do města, pochopíte proč je dobrou volbou. Vejdete se s ním doslova všude.

iZDROJ FOTOGRAFIE: Freepik.com

Daihatsu Sirion

Bude to spíše náhoda, pokud na toto auto narazíte v bazaru. Ale pokud ano, určitě si ho prohlédněte. Zatímco u nás se mu tolik nedařilo, v sousedním Německu šlo poměrně dobře na odbyt. Zajímavé je na voze hlavně to, že nabídne celkem slušnou prostornost, stejně jako spolehlivost jak z pohledu provedení, tak motorizace. Ta navíc zaujme i svou hospodárností.

Honda FR-V

Opět jedno z vozidel, o kterém jste možná doposud neslyšeli. Když se na toto auto zaměříte blíže, zjistíte, že je to chyba o něm nevědět. Auto se totiž skvěle hodí hlavně pro rodiny. To proto, že má uspořádání sedadel 3+3, takže můžete pohodlně cestovat v šesti lidech. Navíc vás zaujme i stále elegantním designem. Přidejme k tomu spolehlivost a může to být určitě dobrou volbou.

iZDROJ FOTOGRAFIE: Freepik.com

Jeep Commander

Ani o tomto vozu jste možná neslyšeli. Zatímco model Grand Cherokee je celkem známý, tak model Jeep Commander je pro mnohé velkou neznámou. I proto, že se až tolik neprodával, byla ukončena i jeho výroba. Pokud hledáte auto, se kterým se dá čas od času vyrazit i mimo zpevněnou silnici, je na místě o něm uvažovat.

Renault Scenic

Velkým negativem vozu Renault Scenic RX4 je hlavně to, že byl na trhu teprve krátce a tak nenajdete moc dobrých zajímavých a zachovalých kopií. Jinak by vůz slušně vyhovoval hlavně těm, kteří hledají auto, které je nejenom praktické pokud jde o velikost, ale i unikátní pokud jde o možnost jízdy v terénu. Současná SUV mu mohou jenom závidět.

iZDROJ FOTOGRAFIE: Freepik.com

Renault Koleos

V bazarech na něho můžete narazit celkem snadno, ale ne každý mu věnuje pozornost. Vy se u něho zastavte, jelikož vás rozhodně zaujme tím, že je v podstatě nástupcem výše zmíněného modelu. Praktičnost, možnost zvládání terénu, ale i odolnost a spolehlivost auta. To jsou věci, které mu jasně hrají do karet.

Diskuze Vstoupit do diskuze
56 lidí právě čte
Autor článku

Daniel Hamžík

Zobrazit další články
ArmádníZpravodaj.cz
ArmádníZpravodaj.cz
Nejstarší revolver na světě je starý přes 400 let: byl trochu „zaostalý“, ale přesto velmi efektivní. Vlastnil ho důstojník za 30leté války
Události247.cz
Události247.cz
Dokonce i zboží v akcích je čím dál dražší. Slevy navíc nemohou starší lidé často vůbec využít
VědaŽivě.cz
VědaŽivě.cz
Novým divem světa se staly duhové hory v Peru. Objevily se díky globálnímu oteplování
adbz.cz
adbz.cz
Čisté plechy bez zdlouhavého drhnutí: Stačí je posypat práškem do pečiva a postříkat citronovou šťávou