Kuriózní autonehoda Lamborghini Huracán, majitel ho naboural necelou půl hodinu od jeho zakoupení

                   

V oblasti britského Yorkshiru řešili tamější policisté kuriózní autonehodu. Jejím účastníkem byl totiž muž, který si ještě půl hodiny před incidentem nové Lamborghini teprve kupoval. Původně chtěl prý zastavit jen pro technickou závadu vozu, když ale na dálnici zpomalil, narazil do něj zezadu jiný automobil.

Kuriózní autonehoda sportovního vozu

Luxusní Lamborghini Huracán Spyder nebylo muži asi souzeno. Užil si ho jen pouhých dvacet minut. Při autonehodě se Britovi naštěstí nic nepřihodilo a i řidič, který do něj zezadu naboural. se neporanil. Kuriózní autonehoda tak měla poměrně šťastnou dohru. Šťastně nejspíš nevypadal majitel poničeného sportovního vozu. Nezbývá než jen doufat, že muž byl náležitě pojištěný. Příčiny nehody policie stále vyšetřuje.

iZDROJ FOTOGRAFIE: Pixabay.com

O Lamborghini Huracán Spyder

Lamborghini Huracán Spyder Performante, který si muž užil jen pouhou chviličku je na trhu dostupný za téměř 5 milionů korun. S tímto elegantně konstruovaným vozem můžete velice snadno pocítit vítr ve vlasech. Postačí jen stáhnout střechu. Tu sklopíte v rekordních sedmnácti vteřinách. Tento vůz by se dal zařadit do kategorie velice živých vozů, ne nadarmo tak má ve svém názvu Huricán. Milovníci adrenalinu a rychlé jízdy si s tímto typem Lamborghini přijdou zkrátka na své. Z nuly na sto se dostanete za zhruba 2,9 sekundy a na druhu cesty opravdu nezáleží, zvládne to i v zatáčce. Pod kapotou má tento luxusní automobil totiž neuvěřitelných 631 koní. Co se týká základních parametrů, vůz je vybaven automatickou převodovkou, benzínovým motorem a pohon se nabízí buď 4×4, nebo zadní. Maximální rychlost, kterou z vozu dostanete je až 325 kilometrů za hodinu. Spotřeba paliva se pohybuje mezi 10 až 21 litry na 100 kilometrů. Odstíny karoserie jsou velice rozmanité. Natrefit můžete na zářivě modré Lamborghini, nebo i černé, šedé, bílé, či oslnivě oranžové.

Diskuze Vstoupit do diskuze
66 lidí právě čte
Autor článku

Daniel Hamžík

Zobrazit další články