Kurýr při vykládce zničil Ferrari SF90 v hodnotě 32 milionů Kč. Video, jak se mu to podařilo, vás jistě rozpláče

Pokud si kupujete auto v hodnotě několika milionů korun, rozhodně očekáváte, že se mu dostane při dovozu pořádné péče. Ne vždy se to však poštěstí.

i Zdroj fotografie: Ferrari
                   

Pokud jste právě utratili několik tisíc za zbrusu nové Ferrari SF90 Stradale, pravděpodobně očekáváte, že se mu při doručení dostane velké péče. Ne vždy se však tato samozřejmost poštěstí každému, stejně jako tomu bylo v tomto případě. Kurýr, který tento vůz v hodnotě několika milionů korun vykládal, jej totiž velmi nepěkně poničil. Přesvědčte se tak sami a podívejte se na toto šokující video z Brazílie, které celou nešťastnou událost zachycuje.

Video, které vás bude opravdu bolet

Na sociálních sítích se objevilo video, na kterém je vidět, jak kurýr vykládá na ulici žluté Ferrari SF90 Stradale. Vůz si údajně objednal ředitel velkého zdravotnického zařízení. Vzhledem k řadě dodatečných možností a vysokým brazilským daním se cena pohybovala kolem 1,5 milionu dolarů (okolo 32 milionů korun) Když už však mělo být hybridní hyperauto vyloženo na zahradě natěšeného majitele, stalo se něco, co vás opravdu zabolí. Podívejte se tak na toto video a pochopíte proč.

Řidič se pokusil spustit rampu s tímto extrémně drahým vozem, ale ta se bohužel zasekla. Kurýr se tak rozhodl, že si poradí vlastní silou. Po chvíli zkoušení různých triků se rampa skutečně pohnula, ale naneštěstí velmi prudce. Ferrari SF90 Stradale tak zaznamenalo velmi tvrdé přistání, které pravděpodobně vedlo k nákladnému poškození.

Je sice těžké odhadnout, jak moc byl vůz zasažen, avšak jak můžete vidět na videu, podvozek to mohl opravdu nepříjemně odnést. Je také pravděpodobné, že vozidlo narazilo čelně do nákladního automobilu.

iZdroj fotografie: Ferrari

Podrobný rozbor Ferrari SF90 Stradale

Ferrari SF90 Stradale se řadí do skupiny kupé a je snem mnoha milovníků sportovních vozů. Vůz pohání čtyřlitrový osmiválec se dvěma turbodmychadly a spolu s elektromotorem má řidič k dispozici dohromady 1 000 koní, což umožňuje zrychlení z 0 na 100 km/h za 2,5 sekundy. Tak šílenému zrychlení však také napomáhá pohon na všechny čtyři kola a relativně nízká hmotnost vozu – 1600 kg. Cena základní se pohybuje v Evropě okolo 512 tisíc eur hrubého, což je skoro třináct milionů korun.

Zdroj: bhp, AutoCar

Diskuze Vstoupit do diskuze
139 lidí právě čte
Autor článku

Michal Šimunek

Zobrazit další články