Legendy 2023: Největší motoristická událost roku

Fanoušci automobilového světa mají důvod k radosti, protože se blíží největší motoristická událost roku Legendy 2023.

i Zdroj fotografie: Legendy
                   

Tato očekávaná událost, která se koná v Praze, slibuje přivést do české metropole špičkové automobily, závody, exkluzivní prezentace a jedinečné zážitky pro všechny motoristické nadšence. Jedním z hlavních lákadel Legend 2023 bude prezentace zbrusu nových modelů automobilových značek. Podle zveřejněných informací se na akci objeví řada ohromujících vozidel.

Prezentace nových modelů a technologií

Automobiloví nadšenci se mohou těšit na premiéru nového modelu Praga, který slibuje spojení tradiční řemeslné kvality s moderní technologií. Také značka Škoda představí svou novinku, kterou fanoušci napjatě očekávají. Dalším vzrušujícím momentem bude přímý přenos z Formule 1 přímo z Monaka. Díky partnerství bude možné sledovat jedinečnou atmosféru tohoto prestižního závodu a nasát vzduch motoristického šampionátu z první ruky. Fanoušci se mohou těšit na adrenalinové okamžiky, které nabízí nejrychlejší sport na světě.

Živý přenos z Formule 1

Kromě prezentací nových vozidel a živého přenosu z Formule 1 nabídne Legendy 2023 také další aktivity. Návštěvníci si budou moci vyzkoušet testovací jízdy s vybranými automobily, vychutnat si ukázky motorsportovních disciplín, jako je drifting, a prozkoumat výstavní plochy plné exkluzivních vozů a doplňků. Pro malé návštěvníky bude k dispozici speciální dětský koutek s mini autíčky a dalšími zábavnými atrakcemi.

Aktivity pro všechny motoristické nadšence

Legendy 2023 slibují nejen příležitostí pro fanoušky automobilů, ale také pro profesionály a obchodníky v motoristickém průmyslu. Bude zde možnost navázat nové obchodní kontakty a prezentovat své produkty a služby široké veřejnosti. Organizátoři události se snaží vytvořit skutečně unikátní atmosféru, která zaujme všechny návštěvníky.

Užijte si nezapomenutelný motoristický zážitek

Kromě automobilových vystoupení se mohou lidé těšit na živou hudbu, gastronomické speciality a další doprovodné programy, které dodají akci nezapomenutelnou atmosféru. Legendy 2023 se stávají oblíbeným místem setkání motoristické komunity, kde se lidé mohou spojit s lidmi se stejným nadšením a zájmy. Je to příležitost pro sdílení zkušeností, příběhů a vášní spojených s automobily.

Pokud jste fanouškem motoristického světa, Legendy 2023 jsou akcí, kterou si rozhodně nesmíte nechat ujít. Datum konání události je blízko a je čas začít se těšit na jedinečný zážitek, který přinese nejnovější automobilové trendy, adrenalinové okamžiky a mnoho dalšího.

Vše, co potřebujete vědět:

Vstupné: Základní vstupné 600 Kč, zlevněné pro studenty, seniory a doprovod osob s ZTP/P je 300 Kč, děti ve věku 6 až 15 let uhradí 100 Kč, děti do 6 let mají vstup zdarma

Kdy: od soboty 27. do neděle 28. května 2023

Kde: Výstaviště Holešovice, Praha

Diskuze Vstoupit do diskuze
124 lidí právě čte
Autor článku

Michal Šimunek

Zobrazit další články
ArmádníZpravodaj.cz
ArmádníZpravodaj.cz
Rychlost produkce hypersonických raket Kinžal je žalostně nízká, a ke všemu je americký Patriot „ztrapnil“, jak nejlépe mohl
Události247.cz
Události247.cz
Na opravu auta si lidé počkají: Servisy hlásí několikatýdenní čekací doby
VědaŽivě.cz
VědaŽivě.cz
„Černooké děti“ jsou podle některých výsledkem křížení s mimozemšťany. Kamioňák chvíli po setkání s nimi zemřel
adbz.cz
adbz.cz
Popraskané špičky bot se dají zachránit. Díky žehličce budou opět jako nové