Legendy 2023: Výjimečná příležitost setkat se s novým Fordem Mustang GT a unikátní přehlídkou Mercedesů

Legendy 2023, jedna z největších motoristických událostí roku, slibuje přivést do Prahy špičkové automobily a exkluzivní prezentace.

i Zdroj fotografie: Legendy
                   

Mezi hlavní hvězdy letošního ročníku patří zbrusu nový Ford Mustang GT a unikátní přehlídka vozů značky Mercedes. Tyto atrakce přidávají na již tak bohatém programu další zajímavé momenty, které potěší motoristické nadšence.

Nový Ford Mustang GT: Ikona na výstavní ploše

Díky spolupráci s automobilkou Ford se na Legendách 2023 představí nový Ford Mustang GT. Tento ikonický americký automobil je jedním z nejvíce očekávaných vozů roku a poprvé se bude představovat veřejnosti v České republice. Mustang GT zaujme svým působivým vzhledem, výkonným motorem a inovativními technologiemi. Návštěvníci si budou moci prohlédnout a ocenit tuto legendu na vlastní oči.

Unikátní přehlídka vozů značky Mercedes

Dalším vzrušujícím momentem na Legendách 2023 bude unikátní prezentace vozů značky Mercedes. Podle informací bude na akci představena ohromující přehlídka hybridních sedanů od AMG, přičemž se budou moci návštěvníci seznámit s pokročilými hybridními technologiemi a těchto vozů.

Výjimečný program pro motoristické nadšence

Kromě těchto výjimečných prezentací budou návštěvníci mít na Legendách 2023 také příležitost objevovat další exkluzivní vozy, testovat novinky a sledovat ukázky disciplín. Výstavní plochy budou plné fascinujících vozidel a doplňků, které nabídnou nespočet inspirací pro motoristické nadšence.

Inspirace pro motoristy všech generací

Legendy 2023 se stávají místem, kde se setkává motoristická komunita, profesionálové i fanoušci automobilů, aby společně sdíleli svou vášeň a zájem o automobily. Tato událost poskytuje nejen příležitost prohlédnout si nejnovější modely a technologie, ale také prozkoumat historii motorismu a vzpomenout na legendární automobily, které utvořily základy moderního designu a techniky.

Legendy 2023 jsou nejen o vystavování vozidel, ale také o zábavě a adrenalinu. Návštěvníci se mohou těšit na ukázky driftu, závody a další akce spojené s motorsportem. Pro ty, kteří chtějí zažít adrenalin na vlastní kůži, jsou připraveny testovací jízdy, kde si budou moci vyzkoušet některé z nejnovějších modelů automobilů.

Společnost pro fanoušky automobilového světa

Legendy 2023 jsou také vynikající příležitostí pro fanoušky a odborníky se setkat a sdílet své zkušenosti a vášně. Během události budou mít návštěvníci možnost diskutovat s automobilovými experty, navázat nové kontakty a objevit nové trendy v oblasti motorismu. Prostor bude také poskytnut pro prezentaci nových produktů a služeb souvisejících s automobilovým průmyslem.

Datum a místo konání

Legendy 2023 se konají v Praze a datum události se blíží. Motoristická komunita je napjatá a plná očekávání. Tato událost slibuje nezapomenutelné zážitky a možnost prozkoumat nejnovější automobilové technologie. Jestliže jste fanouškem motorismu, neváhejte a zaplánujte si účast na Legendách 2023, abyste mohli zažít jedinečnou atmosféru a vášnivý svět automobilů.

Vše, co potřebujete vědět:

Vstupné: Základní vstupné 600 Kč, zlevněné pro studenty, seniory a doprovod osob s ZTP/P je 300 Kč, děti ve věku 6 až 15 let uhradí 100 Kč, děti do 6 let mají vstup zdarma

Kdy: od soboty 27. do neděle 28. května 2023

Kde: Výstaviště Holešovice, Praha

Diskuze Vstoupit do diskuze
139 lidí právě čte
Autor článku

Michal Šimunek

Zobrazit další články
ArmádníZpravodaj.cz
ArmádníZpravodaj.cz
„Největším soupeřem je pro stíhačku F-16 ruský Su-57, dokáže ji zaměřit, aniž by o tom věděla,“ srovnal letouny vysloužilý indický pilot
Události247.cz
Události247.cz
Česká pošta ruší pobočky a propouští. Zároveň ale hledá nové zaměstnance
VědaŽivě.cz
VědaŽivě.cz
Starověké stavby v arabské poušti odhalily pozůstatky dosud neznámých rituálů
adbz.cz
adbz.cz
Jahody po něm rostou jako zběsilé: Řeč je o manganistanu