Majitel rozbil svůj nový Volkswagen jen pár vteřin po jeho zakoupení, vše zachytila bezpečnostní kamera

                   

Představte si, že si koupíte nový vůz a než se nadějete už ho nemáte. Vyjedete z prodejny a během chvíle je váš krásný nový vůz nabouraný a vy s ním tak nemůžete jet dále, pochlubit se rodině, přátelům nebo si udělat krásnou jízdu po městě a okolní krajině. I takové věci se stávají a věřte, že to rozhodně není nic příjemného. Koupě nového automobilu je pro mnoho lidí velký krok, na který šetří třeba několik let. Pak stačí jen chvilka nepozornosti a vše je v čudu. Podívejte se s námi na příběh muže, jemuž se přesně toto stalo.

Nepříjemná událost

Velmi nepříjemná událost potkala jednoho muže v Indii. Muž si za své našetřené úspory pořídil nové vozidlo značky Volkswagen. Jednalo se o bílý typ Polo. V den, kdy si pro něj šel do obchodu s auty, rozhodně nečekal, že vše nepůjde tak hladce. Byl celý natěšený, až se s vozem projede a ukáže ho všem kamarádům. Mělo to ovšem jeden háček, muž nebyl zřejmě příliš dobrý řidič a velmi brzy se o tom měl přesvědčit.

iZDROJ FOTOGRAFIE: Pixabay.com

Odjížděl za potlesku

Po zakoupení vozidla v obchodě se stal muž majitelem nového hatchbacku Volkswagen Polo. Předla peníze, vyřídil všechny potřebné papírové záležitosti a nasedl do vozidla. Nějakou chvíli se kochal vůní nového auta, prohlížel si interiér, nasával novou energii a těšil se na nové zážitky. Následně si začal upravovat sedadlo řidiče a srovnal si jako správný řidič zrcátka. Potom, při potlesku zaměstnanců prodejny, vyrazil vstříc novým zážitkům. Jeho cesta skončila dříve, než čekal.

Otočil se na střechu

Jednalo se zřejmě o nezkušeného řidiče, neboť si pravděpodobně spletl pedály a místo ven, najel přímo do plotu před vozem. Při jízdě stačil nabrat rychlost, takže auto narazilo poněkud prudce, čímž vyletělo a otočilo se na střechu. Nikomu se naštěstí nic nestalo, ani řidiči ne. Ten však utrpěl velký šok. Navíc teď bude muset zaplatit peníze za opravu plotu. Tento den pro něj tedy nebyl vůbec šťastný.

Diskuze Vstoupit do diskuze
96 lidí právě čte
Autor článku

Daniel Hamžík

Zobrazit další články