Manévr této řidičky nechápal nikdo. Nejprve blokuje silnici, pak couvá

                   

Na silnicích se lze setkat s různými tipy řidičů. Často zde vidíme různé agresivní silniční piráty, vidíme zde také velmi opatrné řidiče, nebo také ty, kteří v provozu vyloženě zmatkují a jsou nebezpeční sobě i svému okolí. Přesně to je případ i řidičky z videa. Její počínání nechápe vůbec nikdo.

Co chce dělat?

Od první chvíle není ani jasné, co vlastně chce dělat. Zda je jejím cílem se otočit, nebo zda snad hledá parkovací místo, kde by zastavila své auto? To přitom není nijak velké, jde o Daewoo Matiz. Tedy malý městský automobil, se kterým není problém snadno manévrovat i na velmi malém prostoru. Jak je vidět, ne každý to ale zvládne.

iZDROJ FOTOGRAFIE: Pixabay.com

Zablokuje silnici

To první, co tato řidička udělá, je zablokování celé vozovky. Kvůli tomu zastaví celý provoz v ulici. Jeden ze zastavených vozů je vybaven kamerou a tak se i vy můžete podívat na to, co tato žena dělá. A je to skutečně nepochopitelné. Několikrát nesmyslně popojede a poté se zdá, že svůj manévr vzdává a bude pokračovat.

Následuje couvání

Nakonec se řidička skutečně vydá na cestu. Ale jinak, než by se dalo očekávat. Sice drží jízdní směr, ale nejede popředu, nýbrž couvá. I tady nikdo nechápe, proč to dělá. Navíc je po chvíli jasné, že couvání v přímém směru jí dělá velké problémy a tak dojde k několika nečekaným manévrům. A během jednoho dokonce málem poškodí zaparkované auto.

Pomoc nepotřebuje

Po několika eskapádách se k ní seběhnou lidé, kteří se jí snaží pomoci s jejím manévrem. Už to vypadá, že bude vše v pořádku. Ale nenechte se zmást. Ačkoliv se přítomný muž snaží radit v otáčení volantu a couvání, řidička si to udělá po svém. Sešlápne plyn a s otevřenými dveřmi vyrazí na plný plyn. Alespoň už konečně ve správném směru. A ti co ji potkali, se jistě modlí, aby už s ní nikdy žádnou zkušenost neměli. Není se čemu divit. Až ji uvidíte, budete doufat v to samé.

Diskuze Vstoupit do diskuze
109 lidí právě čte
Autor článku

Daniel Hamžík

Zobrazit další články