Máte svůj vůz zabezpečený? Pokud ještě ne, poradíme vám, které zabezpečení je to nejspolehlivější.

                   

Už se vám někdy ztratilo auto?

Podle statistik se v České republice každou hodinu ztratí jedno auto. Už jen ta představa, kdy přijdete k prázdnému místu na parkovišti, je děsivá. A co se stane s vaším odcizeným autem? S největší pravděpodobností skončí rozebrané na náhradní díly nebo se objeví v provozu pod jinými čísly.

Zloděje paradoxně nezastaví ani plné parkoviště lidí, ani nejmodernější technika. S každým zabezpečením si poradí rychlostí blesku. Do vozu vstoupí a odjedou s ním, jako by měli v ruce náhradní klíče.

Překážka není ani alarm, ani elektronické zabezpečení

O tom, že zloděje automobilů nezastaví nic, mluví jasně statistiky. Ty říkají, že v roce 2015 se ukradlo více, jak 6 tisíc aut. Zloději jsou stále vynalézavější při překonání i těch nejmodernějších technologií. Jak získat toho nejlepšího strážného anděla vašeho vozu? Je to VAM systém.

VAM systém je naprosto nepřekonatelná a zcela unikátní metoda v oblasti zabezpečení všech druhů motorových vozidel. Vyvinuta byla československými hlavami. Za zrodem stojí pan Štefan Vámoš, který svůj život zasvětil proti zlodějům aut. Přes dvacet let zkoumá jejich taktiky a výsledkem je nepřekonatelný systém pro ochranu každého vozu.

Jak to funguje

Aktivací VAM systému se zablokuje převodovka, řazení i spínací skříňka. Při jeho aktivaci vůz nenastartuje ani originální klíč. Mimo jiné funguje také jako autoalarm. Systém se může doplnit o funkci zamezení naložení, tahání, zdvihání, nakládání, i proti krádeži kol nebo ochrany interiéru, zavazadlového prostoru nebo motorové části.

Systém navíc neodebírá energii z autobaterie a není napojený na žádnou síť, takže neplatíte žádné další měsíční poplatky za jeho užívání. Systém je akceptovatelný pojišťovnami, proto se vám při jeho užívání sníží cena na pojistném.

Systém má stoprocentní úspěšnost

Ještě žádný zloděj nedokázal odcizit vůz, zabezpečený VAM systémem. Má tedy 100% úspěšnost u více jak šesti tisíc vozů. U pětiset z nich byl evidován pokus o odcizení, ale marně. Instalace probíhá u všech druhů typů vozů, vždy na částech pro maximální bezpečí. A proč je tak úspěšný? Protože každý instalovaný kus je naprostý unikát. Je jedno, jestli jezdíte levnějším typem vozu nebo vlastníte luxusní limuzínu. VAM systém nabízí vždy originální a 100% jistotu, že váš vůz najdete vždy na svém místě.

Diskuze Vstoupit do diskuze
93 lidí právě čte
Autor článku

Michal Šimunek

Zobrazit další články