Mladá řidička netušila, kde má auto nádrž na palivo. Čerpací stanici objela čtyřikrát, než ji našla

Celým internet koluje video, na kterém je vidět mladá žena, která podle všeho netuší, na které straně auta má nádrž, aby mohla natankovat.

i Zdroj fotografie: Depositphotos
                   

Video natočil náhodný řidič, který celou situaci ohodnotil smíchem, stejně tak jeho společník, který seděl v autě vedle něj. Po příjezdu vozidla ke stojanu vystoupila mladá dívka, vzala do rukou pistoli, ale zjistila, že má nádrž na straně, která je dále od stojanu. Pistoli uložila zpět, nasedla do auta, otočila se a zaparkovala u stojanu, který byl vedle. Vzhledem k tomu, že vůz otočila, skončila situace stejně jako u prvního stojanu – nádrž byla na opačné straně.

Pro dívku to byl zřejmě nový vůz a první tankování

Žádný učení z nebe nespadl. I tak by ale mělo být povinností u nového vozu zjistit, kde má nádrž, stejně jako zjistit pozici světel nebo se naučit ovládat další funkce, které vozidlo má. Tato mladá žena pobavila nejen dva mladíky, kteří seděli v autě, ale miliony lidí na celém světě, video se stalo během několika hodin velmi oblíbeným.

iZdroj fotografie: Depositphotos

Pokud se na video podíváte, zjistíte, že stačilo málo a žena by natankovala na druhý pokus. Když vyjela od stojanu, jednoho by napadlo, že se otočí a zaparkuje opačně ke stejnému, aby měla nádrž na správné straně. Žena ale udělala chybu v tom, že se při otáčení postavila k jinému stojanu – problém tak vůbec nevyřešila. Po druhém výstupu z auta jen nechápavě zavrtěla hlavou a nastoupila zpátky. Ani třetí pokus o natankování nebyl úspěšný.

Nakonec trefila správnou stranu auta

Před tím, než potřetí nastoupila do auta, ji musela poradit jiná žena, ke kterému stojanu musí zajet, aby měla nádrž na správné straně. Mladá dívka vycouvala, a konečně najela ke stojanu tak, že pro ni bylo tankování snadné. Možná ani neví, že je nyní hvězdou internetu. Není ale jediná, komu se takový kousek podařil.

iZdroj fotografie: Depositphotos

Existuje video, na kterém je muž, který tankuje benzín do svého vozu. Je večer, a tak je do nádrže hůře vidět. Muže nenapadne nic lepšího než si u nádrže posvítit zapalovačem. Následující obrázky jsou jasné – nádrž se vznítila. Naštěstí pro muže kolem procházel zaměstnanec čerpací stanice, který mu pomohl oheň uhasit.

Diskuze Vstoupit do diskuze
62 lidí právě čte
Autor článku

Jaroslav Novčák

Zobrazit další články