Mladík nezvládl řízení a sjel ze silnice. Policie poté zjistila zásadní informaci. Nepoberete, kdo seděl za volantem

Tragická nehoda se stala nedaleko Lvova, kdy řidič BMW během cesty domů náhle sjel ze silnice a skončil v příkopě. Bohužel podlehl následkům autonehody.

i Zdroj fotografie: Depositphotos
                   

Zvrat v případu nastal, když policisté zjistili, že za volantem BMW seděl teprve 11letý chlapec. K nehodě došlo ve Lvově nedaleko vesnice Riasne-Ruske. Jedenáctiletý chlapec nezvládl řízení, což mělo za následek, že auto sjelo ze silnice. Bohužel mladík na místě zemřel na následky zranění.

Jak mohl takový mladík řídit?

Chlapce nechal řídit jeho otec, který seděl hned vedle něho. V autě jel také 23letý majitel BMW. Oba tito muži byli opilí. Po nehodě skončili s těžkým zraněním v blízké nemocnici. Situace po nehodě tím nekončí, probuzení z kocoviny bylo pro oba muže tím nejmenší problémem.

Pojďme se však zamyslet nad tím, co se vám musí honit hlavou, abyste za volant posadili jedenáctiletého kluka. Chcete být dobrým otcem nebo strýcem? Tak toto určitě není ten správný způsob.

Tyto nehody se často nestávají

Vzpomínáte si na případ velmi nebezpečného sáňkovaní? Tehdy se otec s dítětem rozhodli jít sáňkovat. Jelikož je však nebavilo pořád šlapat do kopce, rozhodli se, že přivážou sáně za auto a vyrazí na zasněženou cestu. Tehdy si mysleli, že nebudou muset tahat synka na saních do kopce a oba si užijí zimní radovánky.

Hned poté, co vyjeli, mladík na hrbolaté cestě neuřídil sáně a překlopil se. To však nebylo dostatečným varováním. Otec zastavil, chvilku si promluvil se synem a pak pokračovali dále. Asi po 300 metrech se saně převrátily znovu. To už ale auto jelo rychlostí přibližně 50 km/h a dítě nemělo šanci tuto nehodu přežít. Než otec stihl auto zastavit, bylo pozdě. Dítě následně podlehlo těžkým zraněním hlavy. Otec po tomto incidentu skončil u soudu, protože ho zažalovala jeho vlastní manželka.

iZdroj fotografie: Depositphotos

Bohužel nyní je již příliš pozdě na to přemýšlet, co mohlo být jinak. Oba muži se měli nejdříve zamyslet a poté konat. Ztráta dítěte v takto mladém věku bude rodiny trápit do konce života. Berme tento článek jako varování pro nás všechny.

Zdroj: Поліція Львівської області

Diskuze Vstoupit do diskuze
148 lidí právě čte
Autor článku

Jaroslav Novčák

Zobrazit další články
ArmádníZpravodaj.cz
ArmádníZpravodaj.cz
Nejmodernější obrněná vozidla Francie, VBMR Griffon, chrání i východní křídlo NATO. Specialitou je, že jsou ze 70 % z civilních dílů
Události247.cz
Události247.cz
K poražení Ruska bude zapotřebí daleko víc věcí, než si myslíme, tvrdí expert
VědaŽivě.cz
VědaŽivě.cz
Česká firma MISURA přichází s novými produkty
adbz.cz
adbz.cz
Čištění žaluzií zabere jen pár minut díky pomocníkovi z houbiček. Jeho výroba je snadná