Mobilní regály navyšují skladové kapacity

Koupě i pronájem nemovitostí jsou dnes dražší než kdy dříve. Problém to je nejen pro soukromé osoby, které si hledají bydlení, ale také pro firmy, jež potřebují výrobní nebo skladové prostory.

i Zdroj fotografie: Pixabay
                   

Kolikrát se namísto do nového skladu vyplatí investovat do lepšího skladového vybavení. Pro navýšení skladové kapacity mohou výtečně posloužit mobilní regály. Jsou skvělou volbou pro rozvíjející se firmy, jež předpokládají, že budou do budoucna potřebovat ještě více prostoru.

V čem spočívá podstata mobilních regálů?

Tradiční regály ve skladech jsou stacionární, tedy nemůžete s nimi hýbat. Oproti tomu mobilní regály lze přesunovat. Proč byste to měli dělat? Hodí se to nejen v případě, kdy chcete změnit rozvržení skladu. Jde totiž o praktickou možnost navýšit skladové prostory až o 100 %, nebo uspořit až 50 % prostoru skladu.

Mobilní regály jsou prostředkem ke snižování nákladů za skladové prostory, protože vám je umožňují využít na maximum. V bloku mobilních regálů vám postačí jediná obslužná ulička, protože posouváním regálů ji vytvoříte v jakémkoliv místě bloku – lze ji posouvat tam, kde ji zrovna potřebujete.

Mobilní regály lze využít pro různé typy zboží

Pro koho je řešení s pojízdnými regály určeno? Pro každou firmu. Mobilní regály existují v policovém provedení, ale také jako regály na palety nebo konzolové regály pro skladování hutního materiálu nebo plošných výrobků. Jejich obsluha je jednoduchá a určitě byste si na ně brzy zvykli i ve vašem skladu.

Mobilní regál je vlastně regálová nástavba na podvozku, který se dá ručně posouvat po kolejích prostřednictvím volantu. Hodí se nejen do skladů, ale také do archivů. Integrace do prostor není až tak náročná, jen je třeba osadit koleje. Ty mohou být vsazeny do drážek v podlaze, na stávající podlahu nebo se zasadí do podlahy před betonováním. Řešení se vždy navrhuje individuálně.

Diskuze Vstoupit do diskuze
113 lidí právě čte
Autor článku

Michal Šimunek

Zobrazit další články
ArmádníZpravodaj.cz
ArmádníZpravodaj.cz
Video: nic jí neodolá aneb Jak ukrajinská puška „krájí“ pancíř ruských obrněných vozidel jako nůž máslo. Zásah cíle je rychlý a ničivý
Události247.cz
Události247.cz
Zákony mluví jasně: Řidičům hrozí pokuta i za jedno zatroubení během jízdy
VědaŽivě.cz
VědaŽivě.cz
Milovníci kávy se mohou radovat: Má mnoho překvapivých pozitiv na lidské zdraví, důležité je však dávkování
adbz.cz
adbz.cz
Sýr nakupuju ve slevě do zásoby. Vím totiž, jak prodloužit jeho trvanlivost o několik týdnů