Mobilní regály navyšují skladové kapacity

Koupě i pronájem nemovitostí jsou dnes dražší než kdy dříve. Problém to je nejen pro soukromé osoby, které si hledají bydlení, ale také pro firmy, jež potřebují výrobní nebo skladové prostory.

i Zdroj fotografie: Pixabay
                   

Kolikrát se namísto do nového skladu vyplatí investovat do lepšího skladového vybavení. Pro navýšení skladové kapacity mohou výtečně posloužit mobilní regály. Jsou skvělou volbou pro rozvíjející se firmy, jež předpokládají, že budou do budoucna potřebovat ještě více prostoru.

V čem spočívá podstata mobilních regálů?

Tradiční regály ve skladech jsou stacionární, tedy nemůžete s nimi hýbat. Oproti tomu mobilní regály lze přesunovat. Proč byste to měli dělat? Hodí se to nejen v případě, kdy chcete změnit rozvržení skladu. Jde totiž o praktickou možnost navýšit skladové prostory až o 100 %, nebo uspořit až 50 % prostoru skladu.

Mobilní regály jsou prostředkem ke snižování nákladů za skladové prostory, protože vám je umožňují využít na maximum. V bloku mobilních regálů vám postačí jediná obslužná ulička, protože posouváním regálů ji vytvoříte v jakémkoliv místě bloku – lze ji posouvat tam, kde ji zrovna potřebujete.

Mobilní regály lze využít pro různé typy zboží

Pro koho je řešení s pojízdnými regály určeno? Pro každou firmu. Mobilní regály existují v policovém provedení, ale také jako regály na palety nebo konzolové regály pro skladování hutního materiálu nebo plošných výrobků. Jejich obsluha je jednoduchá a určitě byste si na ně brzy zvykli i ve vašem skladu.

Mobilní regál je vlastně regálová nástavba na podvozku, který se dá ručně posouvat po kolejích prostřednictvím volantu. Hodí se nejen do skladů, ale také do archivů. Integrace do prostor není až tak náročná, jen je třeba osadit koleje. Ty mohou být vsazeny do drážek v podlaze, na stávající podlahu nebo se zasadí do podlahy před betonováním. Řešení se vždy navrhuje individuálně.

Diskuze Vstoupit do diskuze
106 lidí právě čte
Autor článku

Michal Šimunek

Zobrazit další články
ArmádníZpravodaj.cz
ArmádníZpravodaj.cz
Zatímco Rusko musí trpět, Ukrajina se může radovat: americký systém Patriot „zatne tipec“ nesestřelitelné raketě Kinžal i letounu Su-35
Události247.cz
Události247.cz
Cena zůstává, hmotnost produktů je nižší: Obchody zdražují čím dál rafinovaněji
VědaŽivě.cz
VědaŽivě.cz
Vynalezl stroj času a zmizel: Někteří věří, že se Mike Marcum přesunul do 30. let
adbz.cz
adbz.cz
Pár kapek do vody: Orchidej se obsype květy díky citronové šťávě