Muž chtěl prodat auto, které by si nikdo nekoupil, ale napsal dokonalý inzerát, jenž nelze ignorovat

Snažíte se dlouho roky prodat svůj ojetý vůz a stále se nikdo nehlásí? Tento muž z Velké Británie našel úžasný způsob, jak se ho zbavit.

i Zdroj fotografie: PxHere
                   

Pan Rayson, který tou dobou žil ve městě Trura se několik let snažil prodat své staré Volvo V70. Důvod byl zřejmý – koupil si novější kousek a staré auto bylo doma na obtíž. Důvod, proč jeho starý vůz nikdo nechtěl koupit byl také docela jednoznačný, jelikož se nacházelo v opravdu žalostném stavu. Majitel se s tím snažil něco udělat, ale nebyl ochotný vrazit spoustu peněz do oprav, tak vymyslel jiný plán.

Vrak za tisíc liber

Jak jsme již zmínili, auto se nacházel v opravdu otřesném stavu, částečně proto, že bylo vyrobeno už v roce 2004, z části proto, že o něj nijak zvlášť nepečoval. Majitel si všechno uvědomoval, a proto nabízel vůz za 1 tisíc liber (což by dnes činilo přibližně 29 tisíc korun), během čekání však auto slevil na 200 liber (tedy necelých 6 tisíc korun).

iZdroj fotografie: unsplash.com
Auto bylo sice staré, ale stále pojízdné

Ani za tak nízkou cenu stále nikdo o automobil nestál, a tak stál panu Raysonovi doma dalších několik měsíců, a tak přišel s upřímným vyznáním svých citů k tomuto vozu. Pravdivě popsal stav vozidla, uvedl přesně najetou vzdálenost 354 tisíc mil (více než 560 tisíc kilometrů), a všechny nedostatky, když však nezabralo ani tohle, přišel s nápadem.

V autě straší!

Když na lidi nezabrala upřímnost a láska k autu, které bral majitel za člena rodiny, přišel čas na opačný postup… Majitel popsal vůz v inzerátu nejhorším možným způsobem a vylíčil ho jako kus šrotu, který sotva drží pohromadě a mimo klíč a relativně funkční motor nemohou zájemci snad nic očekávat. A kdo nad ním uvažuje, je opravdový šílenec.

iZdroj fotografie: unsplash.com
V inzerátu z něj udělal prakticky vrak, naráz zájem stoupl

Na konec inzerátu dodal, že při poslední cestě byl rád, že se vůbec dostal domů v celku vzhledem k tomu, jak se celé auto klepe. Upozorňoval v něm taky na možnost, že v kufru žije hejno krys a nejspíš i duchové. Tomu měl podle všeho zamezit požehnáním od kněze, a auto se tak podařilo prodat a z majitele je místní celebrita.

Diskuze Vstoupit do diskuze
115 lidí právě čte
Autor článku

Jaroslav Novčák

Zobrazit další články
ArmádníZpravodaj.cz
ArmádníZpravodaj.cz
Nejmodernější obrněná vozidla Francie, VBMR Griffon, chrání i východní křídlo NATO. Specialitou je, že jsou ze 70 % z civilních dílů
Události247.cz
Události247.cz
K poražení Ruska bude zapotřebí daleko víc věcí, než si myslíme, tvrdí expert
VědaŽivě.cz
VědaŽivě.cz
Česká firma MISURA přichází s novými produkty
adbz.cz
adbz.cz
Čištění žaluzií zabere jen pár minut díky pomocníkovi z houbiček. Jeho výroba je snadná