Něco takového se ještě nikdy nestalo. Muž pro svých 16 milenek ukradl 50 luxusních aut, chtěl udělat dobrý dojem

Občas se stanou věci, které pochopí jen málo kdo. Indický muž se rozhodl oslnit své partnerky tím, že ukradl 50 luxusních aut pro ně a pro sebe.

i Zdroj fotografie: Pixabay
                   

Ve světě kriminality se objevuje mnoho případů, kdy zloději kradou různé věci. Mezi často kradené věci patří i auta. Zloději je poté prodají nebo z nich rozprodají díly. Bohužel i přes různá bezpečnostní opatření, která auta mají, dochází stále k loupežím. Muž z indického Dillí měl celkem 16 partnerek. Chtěl na ně udělat dojem a ukradl dohromady 50 luxusních vozidel. Mezi těmito vozidly se nacházely i velice drahé značky.

Muž chtěl okouzlit partnerky luxusními vozidly

Muž měl celkem 16 partnerek, se kterými se stýkal. Chtěl na ně udělat dojem, a proto se rozhodl krást luxusní vozidla. Nakonec ukradl celkem 50 luxusních aut. Láska si občas nevybírá a jelikož chtěl tento pán udělat veliký dojem na své přítelkyně, rozhodl se pro tento čin. Muži dělají pro své partnerky různé věci, aby si je získali nebo udrželi. Tento pachatel chtěl pravděpodobně tímto činem u svých přítelkyň získat velký obdiv.

iZdroj fotografie: Unsplash

Policie nakonec zloděje chytila

Poté, co byl muž dopaden policisty začalo zdlouhavé vyslýchání a vyšetřování celého případu. Muž se k činu přiznal a zároveň uvedl důvody, pro které tyto krádeže dělal. Policistům se přiznal, že auta kradl pro své partnerky a pro sebe. Mezi jeho zájmy totiž patří luxusní vozidla. Při krádeži používal různé identity, využíval převleků a paruk, aby bylo obtížné jej dopadnout. Jeho plán byl vcelku chytrý a velice promyšlený, ale nakonec mu stejně nevyšel.

iZdroj fotografie: Pixabay

Mnoho lidí si myslí, že zloději se chystají k loupežím hlavně v noci, kdy většina lidí spí. Indický muž kradl auta brzy ráno, protože je na parkovištích malý provoz. Aby se dostal do auta, trvalo mu to pouhých deset minut. Při každé loupeži použil jiné přestrojení, aby nebyl spojován i s ostatními krádeži. Takto promyšlený plán mu nějakou dobu vycházel, ale nakonec byl stejně dopaden. Nakonec se ukázalo, že tento pán má bohatou trestnou minulost a byl ve vězení. Krádeže a jiná recidiva pro něj nejspíš byla každodenní aktivitou.

iZdroj fotografie: Pixabay

Kradená auta si poctivě vybíral

Mezi vozidla, která se rozhodl krást, patřilo i mnoho luxusních značek. Zloděj měl velice dobře promyšlený plán krádeže i automobily, které se pokusí ukrást. Mezi ukradená auta patřilo například Ferrari, Lamborghini, drahá BMW nebo Audi. Výběr měl tedy velice pestrý a dával si záležet, aby kradená auta byla drahá. Mnoho lidí se možná zamyslí nad tím, proč ukradl celkem 50 vozidel, když měl partnerek pouze 16.

iZdroj fotografie: Freepik

Odpovědí pachatele bylo to, že každá partnerka dostala jeden automobil a zbytek si nechal pro sebe. Podle slov obviněného si je nechával pro sebe z toho důvodu, že je milovníkem aut a zároveň se jedná o jeho koníček. S největší pravděpodobností se obdarované ženy cítily velice milovaně. To trvalo pouze do té doby, než se přišlo na to, kdo je zlodějem. Bohužel si těchto luxusních dárků mohly užívat pouze chvíli, než se na vše přišlo.

Zdroj: Motorious

Diskuze Vstoupit do diskuze
112 lidí právě čte
Autor článku

Michal Šimunek

Zobrazit další články