Na osobní automobil se převalil kamion vezoucí několik tun cihel. Jen zázrakem nikdo nepřišel o život, vše natočila kamera

Neskutečné štěstí měla posádka automobilu, která byla ve špatném čase na špatném místě. Zasypal je náklad cihel z převrženého kamionu.

i Zdroj fotografie: Depositphotos
                   

S rostoucím provozem se zvyšuje i riziko nehod. Každoročně dochází k celé řadě dopravních neštěstí zapříčiněných například nepozorností, špatně uloženým nákladem převáženým na kamionech nebo příliš rychlou jízdou. Některé automobily mají v dnešní době nainstalované palubní kamery, jež často pomohou ujasnit příčinu nehody. Dá se podle nich také zjistit, na čí straně byla chyba, což výrazně ušetří práci policistů, kteří případ vyšetřují.

Nákladní automobil plný cihel se převrhl a náklad zasypal osobní vozidlo

Nepříjemný incident se stal v čínské provincii Šen-si. Řidič kamionu přepravující náklad cihel ztratil kontrolu nad svým vozidlem, které se následně převrátilo. Celý náklad se vysypal na osobní automobil, jenž stál přímo vedle něj. Okolo této nehody bylo shodou okolností ještě několik dalších automobilů. Některé z nich zachytily celou situaci na palubní kameru.

iZdroj fotografie: Pixabay
Ilustrační fotografie

K nehodě došlo při objíždění

K převrácení plně naloženého nákladního automobilu došlo, protože chtěl jeho řidič objet osobní automobil. Při tom lehce narazil do svodidel umístěných hned na krajnici. Náklad byl tak velký a těžký, že celý kamion strhl nejprve na jednu stranu a poté na druhou stranu, kde se celý náklad cihel sesypal na automobil, který stál vedle něj.

iZdroj fotografie: Depositphotos
Ilustrační fotografie

Řidič kamionu předvedl pohotovou reakci

Na první pohled to vypadalo, že je automobil úplně na odpis a lidé uvnitř neměli příliš velkou šanci na přežití. Hromada cihel, která zavalila osobní vozidlo, byla tak velká, že jej přes ni nebylo vůbec vidět. Řidič nákladního automobilu však na nic nečekal, okamžitě vyběhl z kabiny a začal cihly z vozu odhazovat. Po odklizení velkého nákladu se ukázalo, že žádný cestující v zavaleném osobním automobilu naštěstí nebyl zraněn.

Zdroj: Amazing or Funny

Diskuze Vstoupit do diskuze
105 lidí právě čte
Autor článku

Jaroslav Novčák

Zobrazit další články