Nadšenec vnikl do tajemného skladu a našel tam sbírku vzácných aut. Vše natočil na video

Stará auta obvykle nemají valnou cenu. Tedy pokud nejde o klenoty, které byly zakonzervovány v nějakém zapomenutém skladu.

i Zdroj fotografie: S vědomím uživatele engrave
                   

Jak moc je či není legální vstoupit do cizího skladu, procházet se tam, sedat do aut a natáčet vše na video, nelze asi řešit. Každopádně nadšenec z Youtube kanálu Engrave narazil na zajímavou sbírku zapomenutých automobilů. Celkem jde asi o sto exemplářů, k tomu na místě jsou videokazety a manuály. Doslova poklad.

Staré klenoty bez dozoru a majitele

Podle roku výroby lze ty nejmladší auta ze sbírky zařadit do 90. let minulého století, některé vozy sjely z výrobní linky ovšem už v 70. letech. Většina strojů jsou sedany značky Oldsmobile, v kolekci je ale také starý Peugeot či letitý Plymouth. Těžko odhadovat technický stav, podle nánosů prachu jsou automobily na místě už pěknou řádku let.

Všechna auta v objektu jsou odemčená, autor videa tak mohl do vozů libovolně nasedat, prohlížet je, zkoumat. Další vzácné zapomenuté automobily, o které nikdo nemá zájem? Asi ano… Komu sbírka patří, jak se auta na místo dostala a proč na ně padl prach zapomnění, se neví. Známá není ani poloha kolekce, tu si youtuber nechává pro sebe.

Líbilo by se vám některé z aut?

Zdroj: engrave
Diskuze Vstoupit do diskuze
55 lidí právě čte
Zobrazit další články
ArmádníZpravodaj.cz
ArmádníZpravodaj.cz
Francie pošle na Ukrajinu obrněná vozidla VAB 4×4. Ve výbavě mají účinný těžký kulomet M2 Browning
Události247.cz
Události247.cz
Češi nakupují dřevo a uhlí ve velkém. Důvodem je strach z růstu cen energií
VědaŽivě.cz
VědaŽivě.cz
Mimozemské civilizace mohou kolonizovat galaxii bez mezihvězdných lodí. Je to jen otázka času
adbz.cz
adbz.cz
Po rodičích zdědila chatu v katastrofálním stavu – byla totiž 18 let opuštěná. Pustila se do oprav a vytvořila z ní sídlo snů