Našlo se třicet let staré BMW řady 7 a má najeto pouhých 775 km, je na prodej

                   

Auto, které má dlouho historii a které ještě i dnes předčí mnohé vozy dnešní doby. Věřte tomu nebo ne, ale taková auta opravdu existují. Člověk si někdy myslí, že některé typy aut už nikdy nebudou na prodej, a ono se pak ukáže, že ho prodává třeba váš soused. Něco podobného se nyní odehrává v Polsku, kde se k prodeji nabízí legendární německý vůz. Pojďte s námi zjistit, o co se ve skutečnosti jedná, a třeba budete mít o koupit tohoto vozu zájem. Upřímně si však myslíme, že vůz už je dávno prodán.

iZdroj fotografie: Carscoops.com

Najeto velmi málo

Kdo by čekal, že v Polsku bude k dispozici na prodej legendární auto značky BMW. Konkrétně se jedná o BMW 740i z roku 1992. Někteří z vás ho možná znají. Tento vůz už má téměř třicet let, a tudíž je možné ho pomalu začít považovat za veterána. I přesto má stále skvělý výkon a podle všeho dokáže předčit mnoho moderních vozů. Tato třicetiletá bavorská sedmička je v současné době ve skvělém stavu a jeho počet najetých kilometrů je pouze 775 km. Je tedy téměř jako nové.

Majitel ho neřídil

Toto třicetileté BMW 740i stálo téměř po celou dobu své existence na parkovišti prodejců BMW v Německu. Nikdo ho zřejmě nechtěl koupit, takže se aspoň neopotřebovalo. Před pěti lety se ovšem našel polský zájemce, a toto auto si koupil. Zřejmě měl ale jiné úmysly, protože auto skoro nikdy neřídil, maximálně s ním dojel domů zpět do Polska. Auto bylo nakonec znovu uvedeno do prodeje a v současné době stojí jen 7800 EURO.

iZdroj fotografie: Carscoops.com

Perfektní stav

Nabídka uvádí, že vůz je v perfektním stavu, což potvrzují také fotografie. Pod kapotou má vůz 4litrový motor V8 s výkonem 286 koní. První generace BMW řady 7 se objevila v roce 1977. Model z roku 1992 obdržel do své výbavy nové 3 a 4litrové motory a také aktualizovaný interiér. Auto je tedy k mání, ale zřejmě velmi rychle bude nabídka pryč, takže si s případným zájmem pospěšte.

iZdroj fotografie: Carscoops.com
Diskuze Vstoupit do diskuze
138 lidí právě čte
Autor článku

Daniel Hamžík

Zobrazit další články