Jeden z nejlepších tuningů Dacie Duster, jaký jsme kdy viděli. Tahle kára vám ostudu neudělá

Duster je natolik oblíbeným modelem, že už ani nevíte, kolik jich za den potkáte. Mnoho. S tuningem od Carpointu se situace mění. Povedené video v článku ukáže více.

i Zdroj fotografie: S vědomím Carpoint
                   

Duster je tak notoricky známý příběh, že ani nemá cenu k němu cokoli dalšího dodávat. SUV které se opravdu povedlo a svým poměrem výkon/cena dělá vrásky na čele konkurenci, jenž nedokáží pochopit, jak se něco takového dá tak levně vyrobit. Nicméně, tahle na první pohled bezchybná situace jednu malou „chybičku“ má. Na silnici potkáte za den deset stejných Dusterů, jako je ten Váš. Co když se chcete trochu odlišit? Jedno řešení bychom měli.

iZdroj fotografie: S vědomím Carpoint

Respektive jej má německá firma Carpoint, takto největší prodejce Dacie v Německu. Někoho tam chytře napadlo, že zákazníci by si za možnost alespoň trochu se odlišit rádi připlatili. A když si zákazník chce připlatit, rád a sám od sebe, je to samozřejmě ideální situace. Carpoint nabízí několik různých možností, dle přání a dle možností peněženky, samozřejmě. Auto, které vidíte na fotkách (a tmavé auto z videa) je v podstatě vrcholem možností. A vypadá opravdu skvěle.

Matná černá mu bude slušet

Úprava se jmenuje Dacia Duster Prestige Carpoint Black Edition a je k dispozici pro ty, kteří našli zálibu v tmavých a pokud možno ještě matných barvách. Je současně vrcholem nabídky a krom uvedené barvy zahrnuje střešní spoiler, černé odznaky, upravený výfukový systém a 19“ ráfky. Takto „vytuněný“ nový Duster je v Německu k mání za zhruba 750 000 korun. Proti běžné ceně za Duster to pravda není malý příplatek – ale každá paráda zkrátka něco stojí. I u Dusteru.

Jak se vám líbí tuning Dusteru od německého Carpointu?

Zdroj: Carpoint
Diskuze Vstoupit do diskuze
75 lidí právě čte
Autor článku

Michal Sztolár

Zobrazit další články
ArmádníZpravodaj.cz
ArmádníZpravodaj.cz
Turecký samohybný minomet Alkar je excelentní zbraň: pálit dokáže automaticky do všech směrů, a to i projektily NATO
Události247.cz
Události247.cz
Špatná zpráva pro Putina: Tisíce Rusů si dobrovolně volají s Ukrajinci a prosí je o pomoc
VědaŽivě.cz
VědaŽivě.cz
Příčiny a původ ženských intimních potíží: Víme, jak na ně
adbz.cz
adbz.cz
Luštěniny ani kyselé zelí nemusí nadýmat. Klíč je ve správné přípravě