Nejstylovější a nejvýkonnější SUV je tady. Rezvani Tank strčí konkurenci do kapsy

                   

Že vám současné vozy SUV přijdou málo výkonné? A z hlediska vzhledu je kladen hlavně důraz na velikost, nikoliv design? Potom vás určitě zaujme jedna velmi unikátní novinka. A to vůz Rezvani Tank. Ten potvrzuje, že když se chce, mohou být vozy SUV skutečně originální. Jak vzhledem, tak i výkonem.

Výkon přesně 1 000 koní

V mnoha běžných SUV jsou používány poměrně slabé motory, což výrazně negativně ovlivňuje jízdu. U Rezvani Tank rento problém mít nemusíte. To proto, že pod kapotou najdete motor V-8 s objemem 6,2 litru a s výkonem celých 1 000. Stejná, i když pouze na 700 koní naladěná verze motoru se používá v muscle cars Dodge. Kroutící moment tohoto SUV je také ohromující, a to 1180 Nm.

Pokud by to na někoho bylo přece jenom moc, jsou připraveny i slabší verze. Příkladem je motorizace V6 s objemem 3,6 litru a výkonem 285 koní, nebo V8 s objemem 6,4 litrů a výkonem 500 koní. K dispozici bude také třílitrový diesel s výkonem taktéž 500 koní. Každý má na výběr jak podle svých preferencí, tak hlavně i podle toho, co očekává po sešlápnutí plynového pedálu.

Vzhled, který rozhodně nezklame

Stačí se na Rezvani Tank podívat a je jasné, že za tímto vozem se každý otočí. Vypadá spáše jako vozidlo do války (mimochodem existuje i velmi odolná Tank Military Edition), než jako klasické SUV. A není to jenom exteriér, který zaujme. Je to také stylový interiér, který láká. Nechybí řada kvalitních materiálů, displej o velikosti 7,9 palce podporující Apple CarPlay a Android Auto, stejně jako jsou samozřejmostí i pohodlné kožené sedačky.

Bojíte se konce světa?

Pokud ano, je Rezvani Tank Military Edition přímo pro vás. Za 295 000 dolarů můžete mít auto, které je vylepšeno o ochranu podvozku před výbuchem, sirénu, noční vidění, plynovou masku a další prvky, které využijete buď ve válce, nebo také v případě apokalypsy. Toto SUV jasně ukazuje, že je jiné než všechny ostatní.

Diskuze Vstoupit do diskuze
93 lidí právě čte
Autor článku

Daniel Hamžík

Zobrazit další články
ArmádníZpravodaj.cz
ArmádníZpravodaj.cz
Nejmodernější obrněná vozidla Francie, VBMR Griffon, chrání i východní křídlo NATO. Specialitou je, že jsou ze 70 % z civilních dílů
Události247.cz
Události247.cz
K poražení Ruska bude zapotřebí daleko víc věcí, než si myslíme, tvrdí expert
VědaŽivě.cz
VědaŽivě.cz
Česká firma MISURA přichází s novými produkty
adbz.cz
adbz.cz
Čištění žaluzií zabere jen pár minut díky pomocníkovi z houbiček. Jeho výroba je snadná