Nejstylovější a nejvýkonnější SUV je tady. Rezvani Tank strčí konkurenci do kapsy

                   

Že vám současné vozy SUV přijdou málo výkonné? A z hlediska vzhledu je kladen hlavně důraz na velikost, nikoliv design? Potom vás určitě zaujme jedna velmi unikátní novinka. A to vůz Rezvani Tank. Ten potvrzuje, že když se chce, mohou být vozy SUV skutečně originální. Jak vzhledem, tak i výkonem.

Výkon přesně 1 000 koní

V mnoha běžných SUV jsou používány poměrně slabé motory, což výrazně negativně ovlivňuje jízdu. U Rezvani Tank rento problém mít nemusíte. To proto, že pod kapotou najdete motor V-8 s objemem 6,2 litru a s výkonem celých 1 000. Stejná, i když pouze na 700 koní naladěná verze motoru se používá v muscle cars Dodge. Kroutící moment tohoto SUV je také ohromující, a to 1180 Nm.

Pokud by to na někoho bylo přece jenom moc, jsou připraveny i slabší verze. Příkladem je motorizace V6 s objemem 3,6 litru a výkonem 285 koní, nebo V8 s objemem 6,4 litrů a výkonem 500 koní. K dispozici bude také třílitrový diesel s výkonem taktéž 500 koní. Každý má na výběr jak podle svých preferencí, tak hlavně i podle toho, co očekává po sešlápnutí plynového pedálu.

Vzhled, který rozhodně nezklame

Stačí se na Rezvani Tank podívat a je jasné, že za tímto vozem se každý otočí. Vypadá spáše jako vozidlo do války (mimochodem existuje i velmi odolná Tank Military Edition), než jako klasické SUV. A není to jenom exteriér, který zaujme. Je to také stylový interiér, který láká. Nechybí řada kvalitních materiálů, displej o velikosti 7,9 palce podporující Apple CarPlay a Android Auto, stejně jako jsou samozřejmostí i pohodlné kožené sedačky.

Bojíte se konce světa?

Pokud ano, je Rezvani Tank Military Edition přímo pro vás. Za 295 000 dolarů můžete mít auto, které je vylepšeno o ochranu podvozku před výbuchem, sirénu, noční vidění, plynovou masku a další prvky, které využijete buď ve válce, nebo také v případě apokalypsy. Toto SUV jasně ukazuje, že je jiné než všechny ostatní.

Diskuze Vstoupit do diskuze
133 lidí právě čte
Autor článku

Daniel Hamžík

Zobrazit další články