Video: Nervózní řidič v BMW předvedl divokou jízdu v levém pruhu. Na mokré silnici hloupý nápad

Touha po odplatě pravděpodobně vedla řidiče BMW k hodně divoké jízdě v levém pruhu. A došlo i na pokus o vybrždění. Na mokré silnici v dešti to byl hodně špatný nápad.

i Zdroj fotografie: Depositphotos
                   

Nervózní řidič v BMW se rozhodl, že absolutně ovládne populární levý jízdní pruh bez ohledu na to, zda je pravý volný i na okolní řidiče. Možná chtěl vytrestat řidiče, kterého předjel. Jeho jízda vypadá hodně nebezpečně. Kamera v automobilu, který jel za ním, podivnou jízdu bavoráka zaznamenala.

Bavorák prudce zabrzdil

Na záběrech je vidět agresivní jízda řidiče v BMW, který nebere ohled na ostatní účastníky silničního provozu. Takový způsob jízdy je nejlepším řešením, když chcete na silnici vytvořit rizikovou situaci. A to se řidiči bavoráku povedlo.

iZdroj fotografie: iStock

Rozhodl se přejet vůz, jehož palubní kamera divokou jízdu bavoráka zachytila, a když se zařadil do levého pruhu před něj, začal brzdit.  Nešlo o rozumné zpomalení, ale o prudké dupnutí na brzdu. Není od věci, že pršelo. Na mokré silnici je to hodně nebezpečný manévr.

Možná se chtěl pomstít

To, co polský řidič BMW udělal, bylo nejen nezodpovědné, ale také prohřešek proti tamním dopravním předpisům. Pokud by došlo na mokré silnici ke srážce, byl by jediným viníkem nehody. Navíc se rozhodl v levém pruhu zůstat, přestože pravý byl volný.

Proč se řidič k nebezpečnému manévru odhodlal, je složité usuzovat. Možné je, že se chtěl pomstít řidiči, který měl kameru. Protože ani on nejel podle předpisů. Přestože pravý pruh byl volný, držel se i on v levém. Pokud neodbočoval vlevo, což podle videa neudělal, proč jel v levém pruhu?

Jak reagujete na agresivní řidiče?

Zdroj: Bandyta z kamerką

Diskuze Vstoupit do diskuze
77 lidí právě čte
Autor článku

Jaroslav Novčák

Zobrazit další články
ArmádníZpravodaj.cz
ArmádníZpravodaj.cz
„K zemi půjdou jako kachny“, nové rychlopalné dělo je zabijákem stíhaček, dronů i plavidel. Doplní ho nezastavitelná raketa
Události247.cz
Události247.cz
Důchod nebude pobírat každý: Stát řekl, jaké práce se do penze nepočítají. Řada lidí bude muset živořit
VědaŽivě.cz
VědaŽivě.cz
Proč královské ženy odpradávna musely rodit před velkým davem lidí: Některé kvůli tomu málem přišly o život
adbz.cz
adbz.cz
Jak z obyčejné pánve udělat nepřilnavou: Stačí trocha oleje a přibližně hodina času. Jídlo se na ni už nikdy nepřichytí