Nissan spouští výrobu a prodej náhradních dílů pro R32 a další

                   

Fanoušci a majitelé JDM monster od Nissanu, zpozornětě. Nissan spouští program na výrobu originálních součástek pro znamé Japonské automobily, které tvořili a stále tvoří základ JDM subkultury.

Sportovní divize výrobce automobilů Nissan, Nismo známá pro perfomance modely, se chystá vyrábět originální součástky pro starší známé automobily, zahrnující například ikonickou R32 Skyline GT-R. V průběhu času se mají přidat i ostatní automobily. Počítá se i s R33 a R34. Na své by si měli přijít i majitelé různých generací Fairlady Z, v Evropě více známé jako 300ZX.

Nissan 300ZX

Nissan tímto způsobem chce udržet své staré známé modely na silnicích a především okruzích, kam tyto výkonná a monstrózní auta stará i více než 20 let patří. Neoriginální součástky totiž kolikrát napáchají více škody než užitku. Nissan udělal rozhodně krok správným směrem.

Automobily známého Britského šampionátu cestovních vozů Pulsar GTi-R a Primera GT, opravdu rychlé vozy by se měli taktéž dočkat originálních náhradních dílů, pokud o ně bude zájem.

Nismo všechny tyto součástky již začal vyrábět a na konci minulého roku je oficiálně vypustil do prodeje.

Zdroj: Car Throttle
Diskuze Vstoupit do diskuze
133 lidí právě čte
Autor článku

Michal Šimunek

Zobrazit další články