Nissan spouští výrobu a prodej náhradních dílů pro R32 a další

                   

Fanoušci a majitelé JDM monster od Nissanu, zpozornětě. Nissan spouští program na výrobu originálních součástek pro znamé Japonské automobily, které tvořili a stále tvoří základ JDM subkultury.

Sportovní divize výrobce automobilů Nissan, Nismo známá pro perfomance modely, se chystá vyrábět originální součástky pro starší známé automobily, zahrnující například ikonickou R32 Skyline GT-R. V průběhu času se mají přidat i ostatní automobily. Počítá se i s R33 a R34. Na své by si měli přijít i majitelé různých generací Fairlady Z, v Evropě více známé jako 300ZX.

Nissan 300ZX

Nissan tímto způsobem chce udržet své staré známé modely na silnicích a především okruzích, kam tyto výkonná a monstrózní auta stará i více než 20 let patří. Neoriginální součástky totiž kolikrát napáchají více škody než užitku. Nissan udělal rozhodně krok správným směrem.

Automobily známého Britského šampionátu cestovních vozů Pulsar GTi-R a Primera GT, opravdu rychlé vozy by se měli taktéž dočkat originálních náhradních dílů, pokud o ně bude zájem.

Nismo všechny tyto součástky již začal vyrábět a na konci minulého roku je oficiálně vypustil do prodeje.

Zdroj: Car Throttle
Diskuze Vstoupit do diskuze
148 lidí právě čte
Autor článku

Michal Šimunek

Zobrazit další články
ArmádníZpravodaj.cz
ArmádníZpravodaj.cz
Nová turecká naváděná raketa pro dron zasáhne cíl nadzvukovou rychlostí do vzdálenosti až 150 km, zdolat může leckterou obranu
Události247.cz
Události247.cz
Lidé o víkendu vítali jaro, zima ale ještě neřekla poslední slovo
VědaŽivě.cz
VědaŽivě.cz
Chytré hodinky a další zařízení mohou člověka zabít. Nový výzkum odhalil rizikovou skupinu těchto přístrojů
adbz.cz
adbz.cz
Kontejnerové domy: 10 výhod