Objevte výkonný malý AKU vysavač nejen do auta od české značky MISURA

Hledáte opravdu malý a skladný vysavač, který překvapí svým výkonem a pomůže v celé řadě situací?

i Zdroj fotografie: MISURA
                   

V takovém případě se blíže zaměřte na novinku v sortimentu značky MISURA. Na základě požadavků zákazníků totiž vznikl model ručního vysavače, který dává slovu praktický zcela nový význam. Co všechno umí, jaké jsou jeho přednosti a v jakých situacích ho nejvíce využijete? To všechno se dozvíte přímo v tomto článku.

Produkt jako odpověď na výsledek soutěže

Vytváření nových produktů není nic jednoduchého. Musí totiž splňovat hned několik kritérií. Konkrétně především praktické využití a to, zda půjde o poptávanou věc mezi lidmi. A jak takové informace zjistit? Ze společnosti MISURA na to šli chytře. Připravili soutěž, kde lidé psali, jaký produkt by si přáli a proč. Díky této zpětné vazbě postupně došli k závěru, že novým dobrým produktem bude právě ruční vysavač. Ale tím to nekončí. Požadavky byly takové, aby se jednalo opravdu o skladný vysavač, který se vejde téměř všude, ale přesto nabídne dostatečný výkon pro praktické použití.

Co všechno umí ruční vysavač MISURA

Už víte více o tom, jak vznikl nový produkt v podobě skladného ručního vysavače s překvapivým výkonem. Teď přichází na řadu představení hlavních vlastností a předností tohoto propracovaného modelu. Jde o novinku roku 2022, která se snadno může stát oblíbeným dárkem nebo požadavkem pro vaše osobní nákupy na vyřešení úkolů ohledně úklidu.

Miniaturní rozměry

Od ručního vysavače se tak nějak očekává, že bude skladný, malý a relativně lehký. A přesně tohle bezdrátový vysavač MISURA splňuje. Váží pouhých 353 gramů a rozměry nepřesahují 15 centimetrů. Zkrátka malý, ale šikovný přístroj, který se vám vejde třeba do přihrádky v autě. A protože už i běžné přístroje pro denní potřebu musí vypadat pěkně, dali si na tom designéři produktu záležet. Vysavač si můžete pořídit ve světlé bílé či v tmavé černé verzi podle toho, co se vám víc líbí a jaký kousek lépe zapadne k ostatnímu vybavení.

Nabíjení přes USB konektor

Velkou výhodou je také pohodlné a snadné nabíjení přes USB C konektor. Díky tomu vysavač nabijete naprosto kdekoliv. Klasicky ze zásuvky pomocí adaptéru, nebo přímo v autě, ale například i z power banky, což je skvělé například při cestování.

Dostatečný výkon a výdrž baterie

Aby si vysavač dokázal poradit s nečistotami a úspěšně je vysát, musí mít dostatečný výkon. V tomhle případě to opravdu platí, protože na tak malý stroj je sací výkon 5 000 Pa výbornou hodnotou. Díky optimalizaci výkonu, který je 70 W, zvládne vysavač provoz až o 20 minutách, což je dostatek času pro vysátí všeho potřebného. Vzhledem k porovnání rozměrů a výkonu se jedná skutečně o unikátní model, který téměř nemá ve své kategorii konkurenci.

Snadné čištění a údržba

Ruční vysavač MISURA nemá žádný sáček. Zachytávání nečistot probíhá přímo do nádoby. Při naplnění tedy stačí vyjmout prachový filtr a nečistoty vysypat. To celé je otázka několika sekund a vysavač je opět připraven k dalšímu použití. Objem nádoby je navíc 100 mililitrů, což vystačí na poměrně velké množství malých nečistot. Pro udržení optimálního výkonu je dobré jednou za čas očistit i samotný prachový filtr.

4 tipy pro praktické využití ručního vysavače MISURA

Snad každý ví, k čemu slouží vysavač. Jak ale co nejlépe využít ruční skladný model? S tím vám mohou napovědět následující 4 tipy, které vychází z typických vlastností a předností tohoto vysavače.

Perfektní vysávání automobilu

Čistý automobil je vizitkou jeho vlastníka. Jenže kdo má čas neustále zajíždět k vysavači na čerpací pumpě? Díky skladnému ručnímu vysavači MISURA si interiér vysajete kdekoliv a kdykoliv. S pomocí vhodného nástavce se navíc dostanete i do hůře přístupných míst. Vysavač MISURA tak právem patří mezi praktické příslušenství do auta. Skvěle tak splňuje všechny požadavky na opravdu platný a užitečný vysavač do auta.

Díky skladným rozměrům dáte vysavač do přihrádky ve vozu, aby byl kdykoliv připraven do akce. Ideální například pro rodiny s dětmi, protože tehdy je množství drobečků a nečistot ve voze často až nekonečné a pravidelné vysávání s tím může hodně pomoci. Aby to však mohlo fungovat, je dobré si obecně dávat dobrý pozor na to, aby měl daný vysavač dostatečný sací výkon. Ten totiž určuje, jak efektivně dokáže vysát různé nečistoty a prach. Samozřejmě platí, že čím větší, tím lepší. V úvahu je však potřeba vzít i velikost, kdy velké průmyslové vysavače dosahují zcela jiných hodnot v porovnání s těmi malými ručními. I ty však zároveň mohou výborně plnit svůj účel, protože moderní vývoj produktů dokázal spojit malou velikost a skvělý výkon, přesně jako je tomu u vysavače MISURA.

Drobné a rychlé vysávání v domácnosti

Rozsypali jste cukr, mouku nebo drobečky na podlahu? V takovém případě se nevyplatí sahat po velkém vysavači a stejně tak se vám nebude chtít přivolávat robotický vysavač. Praktický ruční vysavač se tak jeví jako ideální volba pro pohotovostní použití kdykoliv jen budete potřebovat. Poradí si s drobečky, prachem a nejrůznějšími nečistotami. Díky nástavci a dostatečnému sacími výkonu s ním zvládnete vyčistit například i záhyby u sedací soupravy.

Pro rychlý úklid v kanceláři nebo na cestách

Jako další možnost využití se nabízí rychlý úklid v kancelářích a podobných pracovních prostorech. Malý skladný vysavač můžete mít připravený v zásuvce a využít podle potřeby. Stejně tak se výborně uplatní na cestách, kdy si s jeho pomocí můžete vysát karavan nebo stan a udržovat tak optimální čistotu. Nabití proběhne jednoduše pomocí adaptéru do zásuvky nebo přes USB kabel z power banky, takže vysavač můžete využívat i na místech s hůře dostupnou elektřinou.

Úklid malých předmětů a hůře dostupných míst

Když chcete očistit například rámy obrazů nebo nejrůznější záhyby na oknech, je velmi nepraktické brát si na to klasický velký vysavač. Přesně na takové úkoly se totiž hodí malý ruční vysavač MISURA se speciálním nástavcem s kartáčkem. Snadno z daných míst odstraníte prach a drobné nečistoty. Díky lehkým rozměrům není problém dosáhnout na hůře dostupná místa a úklid nebude tak vyčerpávající, jako když se musíte tahat s velkým přístrojem.

Vysavač MISURA jako ideální dárek

Dárky, které se dají opravdu využít a neskončí odhozené ve skříni jsou vždycky dobrou volbou. Patří mezi ně jistě také ruční vysavač MISURA. Díky svému víceúčelovému použití se hodí opravdu kamkoliv a téměř pro každého. V domácnosti bude skvělým doplňkem k robotickému vysavači a využít ho můžete i na cestách pro vysávání auta. Opravdu rychlé a snadné použití je zkrátka ideální pro neodkladné malé úklidy drobků a podobně.

Kde si můžete ruční vysavač MISURA zakoupit?

Nejlepším způsobem, jak si pořídit praktický ruční vysavač MISURA jsou přímo stránky výrobce. Zároveň ho spolu s dalšími produkty najdete u dalších známých prodejců elektroniky, jako jsou MALL, Alza, Mironet, Datard, Electroworld, Okay Electro, Smarty a další. Dostupnost rozhodně není problém, takže si stačí pouze vybrat jednu ze dvou barevných variant. V běžném životě si pro takový skladný a praktický ruční vysavač jistě najdete mnoho způsobů a příležitostí pro využití. Mnoho lidí navíc později nechápe, jak mohli dříve existovat bez ručního vysavače.

Diskuze Vstoupit do diskuze
86 lidí právě čte
Autor článku

Michal Šimunek

Zobrazit další články
ArmádníZpravodaj.cz
ArmádníZpravodaj.cz
Video: ruský dron Lancet umí „uzemnit“ americkou 155mm samohybnou houfnici M109 jediným zásahem
Události247.cz
Události247.cz
Podvodníci mají novou fintu, jak okrádají začínající živnostníky. Založili web, který se tváří jako oficiální stránka státu
VědaŽivě.cz
VědaŽivě.cz
Jaký je původ tajemného Čupakabry: Někteří zastávají teorii, že jde o výsledek mimozemského genetického inženýrství
adbz.cz
adbz.cz
Dům z 19. století chtěli rozšířit bez většího zásahu. Architekti úkol splnili, aniž by narušili původní atmosféru