Řidič vyhlásil pátrání po ztraceném autě. Opil se a zapomněl, kde ho zaparkoval

Opilí řidiči za volantem jsou dnes běžně k vidění na silnicích. Neodradí je vysoké pokuty, ztráta řidičského průkazu ani to, že by mohli někoho zranit nebo zabít.

i Zdroj fotografie: Freepik
                   

V americkém městě hledat jeho obyvatel svou Toyotu Camry Hybrid. Po městě vyvěsil spoustu letáků s popisem auto a kontaktem na sebe. Samozřejmě nezapomněl vypsat odměnu, protože si byl jistý, že mu auto někdo ukradl. Jaké ale bylo překvapení, když nakonec zjistit, že jen zapomněl, kam vůz zaparkoval. Hledání Toyoty Camry z roku 2007 mělo šťastný konec.

Pod vlivem alkoholu nikdy nesedejte za volant!

Ví to každé malé dítě, v České republice je zakázáno před jízdou pít jakýkoliv alkohol. Ten způsobuje nesoustředěnost, roztěkanost, budete mít pomalejší reflexy, což může zavinit dopravní nehodu s tragickými následky. Americký muž měl ale štěstí. Auto mu totiž nebylo ukradeno, ale jeho majitel je prostě nepamatoval, kam ho zaparkoval, protože byl opilý.

iZdroj fotografie: Toyota

V oznámení, které Američan umístit po celém městě, uvedl, že zaparkovat hybridní Toyotu Camry někde v severní oblasti okresu Hennepin. Šel domů s kamarádem, se kterým v autě seděl, ale ani ten si nemohl vzpomenout, kde vlastně auto nechali. Svému příteli tak nemohl pomoci, proto se rozhodl vytvořit letáky a spolehnout se na pomoc veřejnosti.

Zaparkované auto si příště může vyfotit na parkovišti

Muž v inzerátu uvedl, že nemůže své auto najít, protože vypil mnoho alkoholu a nezapamatoval si, kam s kamarádem zaparkoval. Motorista slíbil odměnu tomu, kdo mu poskytne informace o jeho autě. Na sociálních sítích tento příběh vyvolat hlavně úsměvné reakce, někteří mu doporučovali příště automobil na parkovišti vyfotit a připsat k němu GPS souřadnice, kdyby ho zase chtěl někde zapomenout.

iZdroj fotografie: Toyota

Podobné příběhy jsou celkem časté. Ráno po veselé party se ale můžete divit, kam vaše auto zmizelo. V opilosti člověk některé věci dělá zcela automaticky, takže pokud máte auto zamčené, je možné, že zůstane na místě, kde jste ho nechali. Zloději aut si ale mohou všimnout, v jakém jste stavu a budou mít snadnější práci se do auta dostat.

Diskuze Vstoupit do diskuze
142 lidí právě čte
Autor článku

Michal Šimunek

Zobrazit další články