Opuštěný návěs skrýval tajemství. Zachovalý Chevrolet velké hodnoty

                   

Jsou místa, která slouží jako skladiště čehokoliv. Jedno takové je i v Kentucky, kde se nacházejí i odstavené návěsy od kamionů. Ty jsou ve většině případů prázdné, někdy je v nich haraburdí, a ve výjimečných případech v nich lze najít něco výjimečného.

Uvnitř návěsu byl nalezen Chevrolet Chevelle SS

Jde o opuštěné návěsy, které nikomu nepatří, a tak není problém je otevřít, podívat se co je uvnitř a případně si vzít, co se člověku hodí. Tento nález však patřil ke zcela unikátním. Uvnitř odstaveného návěsu se nacházel Chevrolet Chevelle SS. Pokud si toto auto nedokážete správně zařadit, tak připomeneme, že jde o jeden z nejúspěšnějších modelů výrobce, který se vyráběl hned ve třech generacích.

Produkce začala v roce 1963 a skončila v roce 1977. Zákazníky si tento model nacházel i proto, že měli možnost zvolit buď versi kabrio, nebo kupé. Kdo ho měl, mohl se pyšnit tím, že vlastní jeden z typických vozů segmentu muscle car. První verze vozu byly k dispozici s motorem V8 s výkonem 250-300. Od roku 1965 se objevila i varianta ještě výkonnější, která nabídla celých 350 koní.

Stačí jenom zrenovovat

Díky tomu, že bylo auto po celou dobu ukryto v bezpečí návěsu, se dochovalo v poměrně dobrém technickém stavu, na rozdíl od těch, které byly odloženy na venkovnícbh parkovištích, nebo hnily ve stodolách. Renovace modelu Chevrolet Chevelle SS tak nebude až tak náročná a vznikne opět unikátní auto velké hodnoty. Následně s největší pravděpodobností zamíří do akce. Vzhledem k jeho výjimečnosti nebude problém najít kupce i za velmi vysokou cenu.

Nešlo o jediný unikát

Návěs skrývající Chevrolet Chevelle SS nebyl jediným unikátem tohoto místa. Stačilo se po celé ploše důkladně projít a Patrick Glen Nicholsm, který se na hledání starých opuštěných vozů specializuje narazil na další unikáty, jako třeba Chevrolet Camaro nebo Pontiac Firebird.

Diskuze Vstoupit do diskuze
69 lidí právě čte
Autor článku

Daniel Hamžík

Zobrazit další články