Pečujte o své stroje pomocí mobilní myčky

Máte ve firmě manipulační techniku? A jak o ni pečujete? Berete ji čas od času do servisu?

                   

Pravidelně ji čistíte, nebo prostě jen doléváte benzín, pokud tedy nejde o elektrické varianty? Jestliže čištění a údržbě nevěnujete příliš velkou péči, přesvědčíme vás, že byste to dělat měli. A dokonce tomu nemusíte věnovat ani zrnko vlastního času.

Proč u manipulační techniky nepodceňovat údržbu? Protože podobně jako u jiných strojů platí, že pečlivě udržovaná technika dokáže daleko déle spolehlivě sloužit. Nečistoty zanášející všechny možné technické součástky na funkčnost opravdu nemají zrovna dobrý vliv. Čisté stroje jsou méně poruchové, vy tedy ve finále ušetříte za servis a zbytečné opravy.

Nechte si stroje umýt profesionály s mobilní myčkou

Pravidelné čištění je Achillovou patou většiny zákazníků, to pozoruje i společnost STILL, která prodává a pronajímá manipulační techniku. Právě proto se rozhodla jim podat pomocnou ruku a začít nabízet služby své mobilní myčky.

Mobilní myčka STILL má podobu kamionu. Kamion tedy dorazí přímo k vám do firmy, vy nemusíte nikam jezdit. Nepotřebuje nic jiného než trochu prostoru (konkrétně 31×8 metrů). Žádná elektřina ani voda, myčka je zcela soběstačná. Vodu si přiveze s sebou, a dokonce se postará i o tu použitou.

Ekologické mytí vašich strojů

Mobilní myčka STILL je naprosto ekologická, obsahuje totiž vestavěnou čistírnu odpadních vod. Dnes se velmi dbá na nakládání se znečištěnou vodou, a věřte, že z chemikálií používaných pro čištění techniky prostě znečištěná je. Za její vypouštění do přírody hrozí až milionové pokuty. Toho se ovšem nemusíte ani za mák obávat, jelikož mobilní myčka žádnou vodu nevypouští. Všechny odpady jsou dočasně uskladněné uvnitř a následně zlikvidovány odpovídajícím způsobem.

Čištění je rychlé, za den se zvládne až 25 vozíků

V mobilní myčce se oplachují nečistoty z podvozku, kabiny, přídavného zařízení i stožáru. Stožár se promaže, samozřejmostí je ošetření plastů ochrannými přípravky, vysátí nečistot v kabině a vyleštění oken. To vše probíhá efektivně a rychle, za den mobilní myčka zvládne vyčistit až 25 vozíků.

Samozřejmostí je dezinfekce. K mytí se používá voda o teplotě 80 °C, dezinfikuje se samozřejmě i interiér a vstupní části VZV (klika, dveře). Máte-li ve firmě problém s nějakým virem či podezření na šířící se nemoc, vydezinfikovat lze prakticky veškerou techniku – osobní vozy, služební vozy, ruční paletové vozíky, košíky, boxy i manipulační techniku. Jako bonus dostanete lahvičku s dezinfekčním přípravkem, jímž můžete ošetřovat kliky a další náchylná místa.

Ceník čištění je uvedený na webu společnosti STILL. Odvíjí se od toho, o jaký jde vozík a také jaký balíček čištění si vyberete. Domluvit lze i mytí na přání včetně odsátí vyteklého elektrolytu z vany baterie a očištění trakční baterie parním čističem (pro elektrické vozíky), případně vymytí motorového prostoru a motoru (pro spalovací vozíky).

Vaše technika již dosluhuje? Vyberte si nový paletový vozík!

Potřebujete do firmy posilu? U STILL si vyberete, neváhejte se s odborníky poradit a domluvit se s nimi právě i na pravidelném servisu a mytí techniky.

Sháníte-li paletový vozík, nesmíme si odpustit zmínku o dvou novinkách v sortimentu STILL. Tou první je model HPS 25 W, ruční paletový vozík s váhou a nosností až do 2200 kg. Má univerzální použití, dá se konfigurovat dle vašich požadavků. Potěší velká gumová řídicí kola.

Druhou novinkou je HP 20 s odolnou ocelovou konstrukcí a tandemovými kolečky vpředu. Nonost má 2000 kg, výšku zdvihu 205 mm. Díky maximálnímu poloměru otáčení 205 ° se s ním skvěle manipuluje i v těsných prostorách.

V nabídce STILL jsou ale i další zajímavé paletové vozíky a manipulační technika.

Diskuze Vstoupit do diskuze
138 lidí právě čte
Autor článku

Michal Šimunek

Zobrazit další články
ArmádníZpravodaj.cz
ArmádníZpravodaj.cz
Ruští piloti mají nad ukrajinskými bezkonkurenční výhodu: vidí je totiž mnohem dříve a pálit mohou z dálky až 400 km, bránit se jim nemohou
Události247.cz
Události247.cz
Nejistý osud Ruska: Pád Putina bude možná horší, než konec Stalina. Na místo šéfa Kremlu může nastoupit někdo daleko krutější
VědaŽivě.cz
VědaŽivě.cz
Z obyčejného dronu může být po chvilce nebezpečná protitanková zbraň. Stačí jen standardní hlavice z RPG-7 a trocha izolepy
adbz.cz
adbz.cz
Loupání česneku už nebude noční můrou. Za pár sekund se dá úplně bez pomůcek oloupat celá palice