Petrolheadem v USA? Jen když můžete zaparkovat své auto do obýváku

                   

Být motoristou a milovníkem aut v USA nemusí být vůbec jednoduché. Ve vnitrozemí sužují majitele tornáda, naopak v přímořských oblastech jsou v posledních letech častým jevem hurikány. Ani jeden z těchto přírodních živlů neponechá nic náhodě a ničí vše, co mu přijde do cesty. A to včetně překrásných kousků aut. Tohle BMW E30 M3 má díkybohu štěstí na svého majitele.

S hrozou blížícího se hurikánu na Floridě, mladík zaparkoval svého „miláčka“ do obývacího pokoje v jeho domě. Díky tomu nejenže ochránil své velice zachovalé BMW E30 M3. Získal také mnoho obdivovatelů za fotografie, na kterých se svým automobilem také mimo jiné snídá.

A není se čemu divit, že se takto mladík rozhodl. Cena nejzachovalejších kousků legendárního BMW E30 M3 se pohybuje nad hranicí dvou miliónů korun.

E30 zachráněna, Corvette v koncích

Hurikány bývají často velmi rychlé a v mnoha případech nemají samotní lidé šanci se před nimi jakkoliv ubránit. Své o tom ví i Andy Fox, jemuž na jeho Chevrolet Corvette C5 nezůstala náprava suchá. Přívalové deště následované po hurikánu spláchly naděje v původní stav stříbrného svalovce.

Majetkové ztráty jsou ale oproti ztrátám na životech zanedbatelnou součástí hurikánů. Jako smutnou statistiku uvadíme, že každoročně umírá na následky hurikánu v průměru 60 lidí ročně.

Diskuze Vstoupit do diskuze
93 lidí právě čte
Autor článku

Michal Šimunek

Zobrazit další články
ArmádníZpravodaj.cz
ArmádníZpravodaj.cz
Nejmodernější obrněná vozidla Francie, VBMR Griffon, chrání i východní křídlo NATO. Specialitou je, že jsou ze 70 % z civilních dílů
Události247.cz
Události247.cz
K poražení Ruska bude zapotřebí daleko víc věcí, než si myslíme, tvrdí expert
VědaŽivě.cz
VědaŽivě.cz
Česká firma MISURA přichází s novými produkty
adbz.cz
adbz.cz
Čištění žaluzií zabere jen pár minut díky pomocníkovi z houbiček. Jeho výroba je snadná