Pneumatiky Kumho: Jihokorejská tradice a inovativní přístupy

Objevte pneumatiky jihokorejské firmy Kumho, jejíž počátky sahají až do roku 1960. Kumho vyrábí pneumatiky pro osobní automobily, dodávky i nákladní automobily s výborným poměrem cena/výkon.

                   

Charakteristika značky Kumho

Historie značky Kumho se datuje už od roku 1960, kdy byla společnost v jihokorejském Soulu založena. Dnes je, s více než 60 miliony prodaných pneu jedním z předních výrobců pneumatik nejen v Asii, ale i celosvětově.

Továrny a výrobní linky má Kumho kromě Koreji, Vietnamu a Číny také v USA. Kromě toho má Kumho výzkumná a vývojová centra v Koreji, Číně, Evropě a Severní Americe. Pneumatiky Kumho jsou součástí první výbavy vozů značek Mercedes-Benz, BMW, Volkswagen a korejských výrobců Hyundai a Kia.

Kumho podporuje jako oficiální partner řadu tradičních fotbalových klubů v nejlepších evropských ligách! V Německu logo značky nosí hráči Schalke 04 a Hertha BSC. V anglické Premier league má pak smlouvu s tradičním týmem Tottenham Hotspur.

Kumho Ecsta PS71: Letní pneumatiky téměř pro každého

Letní pneumatiky Kumho Ecsta PS71 ocení všichni majitelé osobních vozů nižší a střední třídy, kteří hledají bezpečné obutí pro každodenní jízdu do práce. Výborný poměr ceny a kvality potěší hlavně ekonomicky smýšlející řidiče.

i

O dobrou stabilitu ve vysokých rychlostech se stará obvodové žebro, které díky své pevnosti zajišťuje i skvělou kontrolu nad řízením. Pružná směs a optimálně rozestavěné dezénové bloky dobře reagují na prudké brzdění. To zkracuje vzdálenost nutnou pro zastavení. Široké drážky a příčné kanálky po obvodu pneumatiky vás perfektně chrání proti vzniku aquaplaningu.

Díky rozměrům pro disky od 16 do 20 palců je obujete na drtivou většinu běžně prodávaných aut. Velmi oblíbené rozměry jsou však především 225/50 R17, 205/50 R17 a 225/45 R18.

Kumho Ecowing ES31: Úsporné pneu pro vozy střední třídy

Letní pneumatiky Kumho Ecowing ES31 vás potěší výborným poměrem ceny a kvality. Hluboké obvodové drážky se starají o výborný odvod vody, čímž brání vzniku aquaplaningu.

i

Při vývoji kladli vývojáři Kumho velký důraz na ekologičnost. Pneumatiky jsou proto snadno recyklovatelné. Aerodynamická ramena snižují valivý odpor, čímž šetří palivo. Odolná dezénová směs navíc zajišťuje vysoký kilometrový nájezd.

Díky rozměrům pro disky od 13 do 17 palců je obujete na nejmenší vozy i střední třídu automobilů. Oblíbené varianty jsou pak především 185/60 R14, 195/65 R15 a 205/55 R16.

Kumho WinterCraft WP71: Zimní pneu za super cenu

Zimní pneumatiky Kumho WinterCraft WP71 jsou výbornou volbou pro vozy vyšší výkonnostní třídy. Obutí nabízí výborné ovládání a stabilitu na ledem pokrytých vozovkách a pohodlnou jízdu hlubším sněhem.

i

3D lamely se do sebe při jízdě uzamknou, čímž se krásně zvýší stabilita a trakce na mokré, zledovatělé i sněhem pokryté. Drážky jsou navíc umístěny tak, aby produkovaly pouze minimální hluk. Pneumatiky se navíc rovnoměrně opotřebovávají, díky čemuž se výrazně zvyšuje jejich kilometrový nájezd.

Pneu se vyrábí v rozměrech pneumatik pro disky od 16 do 19 palců. Díky tomu je koupíte i v oblíbených variantách 215/55 R17, 205/55 R17 a 225/45 R18.

Kde koupit pneumatiky značky Kumho?

Všechny výše zmíněné dezény Kumho, ale i další pneumatiky koupíte najdete u většiny renomovaných pneuservisů, některých autoservisů, ale i dalších prodejců pneu. Nebo je můžete koupit výhodně i v oblíbeném e-shopu s pneumatikami Pneuboss.cz, kde mimo pneumatik Kumho koupíte i pneumatiky dalších oblíbených značek.

Diskuze Vstoupit do diskuze
100 lidí právě čte
Autor článku

Michal Šimunek

Zobrazit další články