Žena při couvání narazila do zaparkovaného auta. V tu chvíli ještě netušila, že skončí na policejní stanici. Nyní jí hrozí vězení

Každému řidiči se může stát, že omylem ťukne do jiného vozidla. Žena při couvání narazila do zaparkovaného auta. Za chvíli byla odvezena na policejní stanici.

i Zdroj fotografie: Depositphotos
                   

Při jízdě na silnici musí člověk být velice soustředěný, opatrný a předvídat situaci. Občas se stanou dopravní nehody, které řidiči způsobují z mnoha důvodů. Na dodržování silničních pravidel a předpisů dohlíží policie, která dělá i namátkové kontroly u řidičů. Kontrolují u nich doklady, povinnou výbavu a také dělají dechovou zkoušku na přítomnost alkoholu v krvi. U několika lidí se občas objeví přítomnost v alkoholu v krvi a tato situace je následně dále řešena.

Žena nabourala při couvání

Dne 7. září se stala ženě nehoda na parkovišti ve městě Chełm, které leží v Polsku. Toho dne žena řídila Volkswagen Sharan a způsobila na parkovišti dopravní nehodu. Snažila se totiž vycouvat se svým vozidlem z parkovacího místa. Bohužel narazila do zaparkovaného vozidla značky Opel Astra, které bylo příliš blízko. Podle ní bylo hlavním důvodem nehody to, že řidič za ní nedodržel správnou vzdálenost.

iZdroj fotografie: Pixabay

Policie se dostavila na místo

Když se pachatelka setkala s majitelem vozidla, okamžitě se s ním chtěla nějak dohodnout. Tento den žena nejspíše neměla moc štěstí, protože auto, které nabourala, bylo neoznačené policejní vozidlo. Žena po majiteli Opel Astra chtěla, aby sepsal prohlášení, v němž se ke své vině přizná. Situace se však rychle změnila, protože žena netušila, že jedná s policistou. Jelikož vůz patřil policii, za malou chvíli dorazila na místo i další policejní hlídka. Ta u ženy okamžitě zkontrolovala hladinu alkoholu v krvi.

iZdroj fotografie: Depositphotos

Pachatelka byla opilá

Po dechové zkoušce u ženy bylo zjištěno, že je opilá. V těle měla až 1,5 promile alkoholu. Ukázalo se tedy, že žena způsobila nehodu a zároveň byla opilá. V tu chvíli již byla v pasti. Policisté ji vzali s sebou zpět na policejní stanici a po provedení potřebných úkonů byla propuštěna. Její případ se bude dále řešit a bude obviněna z řízení pod vlivem alkoholu. Ženě hrozí tučná pokuta, vězení a zákaz řízení.

Zdroj: Policija.pl

Diskuze Vstoupit do diskuze
92 lidí právě čte
Autor článku

Michal Šimunek

Zobrazit další články