Policie zatkla drogového dealera. Našla u něho velkou sbírku unikátních aut

                   

Velká sbírka aut už něco stojí. A otázkou je, jak si na ni člověk vydělá. Někteří získají peníze poctivě, ale jsou i tací, kteří se vydají druhým směrem. Tedy cestou, která až tak poctivá přece jenom není. Řeč je o drogovém dealerovi, kterého zatkla policie v Massachusetts. A to po rutinní kontrole, při které se nakonec zjistilo, že to co muž převáží, není až tak běžný náklad.

iZDROJ FOTOGRAFIE: BBC News.com

Vše začalo silniční kontrolou

Tuto sbírku aut, ale i drog, by policie patrně nikdy nenašla, pokud by nedošlo k běžné silniční kontrole. Při ní hlídka zastavila dodávku s řidičem, který převážel 63 kilogramů marihuany. Řidič byl následně pro nedostatek důkazů propuštěn, jelikož se ukázalo, že v tom skutečně mohl být nevinně a nevěděl, co veze. Zároveň však dovedl policisty k tomu, kdo si u něj transport drog objednal. A tady se policie již nestačila divit.

Mnoho drog, ale hlavně unikátních automobilů

Policie se rozhodla prohledat budovu, kde se měl drogový dealer nacházet. Šlo o budovu bývalého hasičského sboru, kterou muž koupil a rozhodl se jí přeměnit na obytnou část se skladištěm. A právě sem policie vyrazila. Kromě drog a dalších důkazů ale došlo k tomu, že zde policie našla ohromnou sbírku aut.

iZDROJ FOTOGRAFIE: BBC News.com

Přímo v bývalé hasičské budově bylo nalezeno 8 celkem vzácných automobilů, což už může být poměrně slušný základ unikátní sbírky. Tím ale počet nalezených aut nekončil, jelikož v dalším skladu, který na sebe měla napsaný matka dealera, bylo uloženo dalších 37 unikátních automobilů. Tím se počet zastavil na 45, což je množství, za které by se nemusel stydět žádný vášnivý sběratel automobilů. Navíc nešlo o žádné obyčejné kousky, jelikož ve výčtu odhalených aut nechyběla třeba Toyota Supra Mk4 – těch bylo osm, dále také Nissan GT-R které byly tři, nebo tu bylo v pěti exemplářích také BMW E46 M3 s unikátním barevným nátěrem, a dále nechybělo ani BMW E92 M3.

Diskuze Vstoupit do diskuze
139 lidí právě čte
Autor článku

Daniel Hamžík

Zobrazit další články
ArmádníZpravodaj.cz
ArmádníZpravodaj.cz
Ruský tanker Iljušin Il-78 může u hranic NATO maximálně provokovat, ale nic víc. Vlastním letounům přitom dává „neomezený“ dolet
Události247.cz
Události247.cz
Naftová a benzínová auta budou nadále jezdit, a to i přes zákaz EU. Podmínka pro jejich používání ale bude likvidační
VědaŽivě.cz
VědaŽivě.cz
Pod zákopy 1. sv. války probíhaly kruté bitvy v podzemí. Většinou bývalí horníci se snažili nepřítele podkopat
adbz.cz
adbz.cz
Túje zhoustnou a porostou jako nikdy předtím. Stačí jim dopřát mykorhizní roztok a sílu budou čerpat z hub