Policisté chtěli zastavit auto kvůli chybějící SPZ. Následovala scéna jako z akčního filmu

Řidič BMW řídil vozidlo bez přední SPZ. Ignoroval výzvu k zastavení vozidla a pokusil se uniknout policejní hlídce. Po několika minutách byl zatčen a ukázalo se, že utíkal z mnohem vážnějšího důvodu.
i Zdroj fotografie: PxHere.com
                   

Na dálnici u polské Międzyrzeci Podlasky si silniční hlídka všimla BMW, které jelo bez SPZ, proto se rozhodla vozidlo zastavit a provést silniční kontrolu. Řidič BMW ignoroval světelné a zvukové signály a nezastavil podle pokynů policistů. Zatímco uniformovaní muži dojeli za vozidlo a signalizovali zastavení, 27letý řidič za volantem pokračoval v jízdě a značně zrychlil.

iZdroj fotografie: PxHere.com
Osudová dálnice

Řidič BMW se pokusil policisty setřást

Při pokusu o útěk policejní hlídce muž opakovaně porušil pravidla silničního provozu a představoval na silnici značené nebezpečí. Řidič BMW měl značný problém udržet se ve svém jízdním pruhu, nutil protijedoucí řidiče, aby zastavili v krajnici. Naštěstí byl po několika minutách dostižen a zastaven.

Řidič byl pod vlivem drog

Za volantem BMW seděl 27letý obyvatel Bialej Podlasky. Zkouška dechového analyzátoru alkoholu  ukázala, že byl střízlivý, ale jeho chování stále vyvolávalo podezření.


iZdroj fotografie: PxHere.com
Zadržení řidiče do pout

Test provedený policisty ukázal, že muž byl pod vlivem omamných látek. 27letému člověku byla odebrána krev pro další rozbor obsahu drog v jeho těle. Policie také zjistila, že muž řídil i přes rozhodnutí soudu o odebrání jeho řidičského oprávnění.

V autě byli kromě řidiče další dva lidé.

Muž se přiznal k vině a o jeho osudu rozhodne soud. Podle platných předpisů může být uvězněn až na 5 let.

Diskuze Vstoupit do diskuze
104 lidí právě čte
Zobrazit další články
Co si myslíte o článku?
4/5 (80%) 935 hlasů
Nahlásit chybu
ArmádníZpravodaj.cz
Osudové chyby Němců při vylodění v Normandii mohly změnit historii. Zmatek ve velení a brilantní zpravodajská hra spojenců hrály klíčovou roli
Události247.cz
Herečka Johanssonová žaluje společnost Disney kvůli Black Widow. Požaduje astronomickou částku
VědaŽivě.cz
Kdy nám dojde ropa? Dopad bude tvrdší, než si vůbec dokážeme představit. Změní se chod celého světa
adbz.cz
Unikátní průhledné sukulenty zvládne pěstovat i naprostý lenoch. Vypadají jako křišťálové šperky a jsou absolutně nenáročné