VIDEO: Fascinující Porsche 911 s úpravou málem odletělo z dálnice. Výkon přesahující 1400 koní je téměř neřiditelný

Fascinující vůz, který vás překvapí svým výkonem. Standardní vůz Porsche 911 prošel rukama mechaniků společnosti 9ff, ti odvedli opravdu úžasnou práci.

i Zdroj fotografie: Porsche
i Zdroj fotografie: Porsche
i Zdroj fotografie: Porsche
i Zdroj fotografie: Porsche
i Zdroj fotografie: Porsche
i Zdroj fotografie: Porsche
i Zdroj fotografie: Porsche
i Zdroj fotografie: Porsche
Další 4 fotografie
Další 4 fotografie
                   

Opravdu fascinující Porsche 911 předvedlo svůj výkon na německé dálnici. Jedná se o Porsche 911 Turbo s úpravou a laděním od společnosti 9ff. Toto malé a úžasné auto je opravu výkonné a překvapí vás jeho hbitost. Vozy značky Porsche jsou silné, a proto jsou také často vyhledávané profesionálními závodníky. Z jejich dílny vyjel už ne jeden závodní vůz.

Parametry vozu Porsche 911 Turbo

Porsche 911 Turbo má standardně 3,8 litrový motor s výkonem 368 kW a maximálním točivým momentem 650 Nm. Díky manuální převodovce dopřeje vášnivým řidičům dokonalý prožitek z jízdy. Z nuly na sto zvládne s přehledem za 3,4 –3,7 sekundy. Dokáže jet rychlostí až 312 km/h.

Hnací jednotka byla umístěna za zadní nápravu a díky tomu vydrží brzdové kotouče mnohem déle. To má ale i svá úskalí. Zadní část vozu je těžká a přední lehká, a tak je při uklouznutí těžké udržet auto na silnici. Jízda v tomto automobilu je pro profesionální závodní jezdce opravdovým potěšením.

Technické parametry vozu po ladění 9ff

Po úpravě a ladění se může vůz pochlubit výkonem 1030 kW a maximálním točivým momentem 1500 Nm. Objem motoru se zvýšila na 4,1 litrů. Čas, za který dosáhne zrychlení na stovku, je obtížné změřit. Silný výkon vozu způsobuje, že jízda není tak hladká a vůz sebou při velkém zrychlení trhá. Na videu níže můžete vidět jak rychle dokáže jet více než 300 km/h. Maximální rychlost vozu po úpravě je pravděpodobně až 360km/h.

iZdroj fotografie: Porsche

Německá firma 9ff Fahrzeugtechnik

Německá firma, která se zabývá sportovní úpravou sériových vozů Porsche, byla založena v roce 2001. Od té doby některé jejich vozy překonaly ne jeden rekord. Například vůz Porsche GT3 překonalo rychlostní rekord vozu Bugatti Veyron. Jejich práce je opravdu fascinující. Díky jeho jízdním vlastnostem je ale vhodnější s ním jezdit spíše na uzavřeném okruhu.

S jakým nejvýkonnějším vozem jste měli možnost se svézt?

Zdroj: AutoTopNL

Galerie

Další 4 fotografie
Další 4 fotografie
Diskuze Vstoupit do diskuze
141 lidí právě čte
Autor článku

Daniel Hamžík

Zobrazit další články