Postavte si věrný model legendární Škody Octavia v měřítku 1:8!

Nová kolekce nakladatelství De Agostini!

                   

Díky nejnovější kolekci nakladatelství De Agostini si můžete v klidu domova, krok za krokem, část po části, postavit věrný model legendární „Oktávky“ v měřítku 1:8. Tato krásná limuzína, model 1959, byla snem každého československého motoristy. Dnes máte možnost splnit si ten sen a model může být váš!

Objednejte si kolekci na internetových stránkách – https://bit.ly/deag-octavia-autozive, použijte tento kód – AUTOZIVEOCTAVIA, a obdržíte výjimečné dárky určené pouze pro objednavatele! 

Tato unikátní kolekce je vydávána poprvé na českém trhu. Nás kovový model legendární „Oktávky“ vznikl skenováním originálního zachovalého vozu těmi nejmodernějšími metodami. Proto ho charakterizují neobyčejná věrnost v detailech a precizní provedení. 

i

Kovový model, který si postupně složíte, je v měřítku 1 : 8 a v následujících rozměrech – délka: 50 cm, šířka: 20 cm, výška: 17 cm. Bude se krásně vyjímat na vaší sběratelské poličce. Model disponuje těmito prvky: kovovou karoserií, materiály nejvyšší jakosti, funkčními reflektory, osvětlením interiéru, pohyblivými koly, osvětlením palubní desky, věrnou barvou karoserie, osvětlením kufru a motoru, precizním a detailním zpracováním interiéru i exteriéru, originálními továrními znaky a emblémy nebo ovladačem na dálkové ovládání světel a klaksonu. 

V každém dalším čísle najdete (kromě dílů modelu ke složení) časopis, v němž vám kromě slavné „Oktávky“ představíme automobily z tohoto období, které brázdily silnice po celém světě. V každém vydání se dočtete to nejzajímavější vždy o jednom z těchto vozů. A dále uvnitř najdete přehledný a detailní návod k montáži krok za krokem.  

i

Určitě je výhodné si kolekci objednat, protože kromě nižší ceny oproti ceně ve stáncích, dostanete skvělé dárky! Například plakát Škody Octavia, pořadač na časopisy kolekce, podložku pod myš, hrnek se Škodou Octavia, sadu magnetů a tričko se Škodou Octavia (za platbu kartou nebo přes PayPal).

K objednávce Premium vám navíc zašleme střešní zahrádku na váš model a sadu kufrů ( v měřítku 1 : 8) a model Škody Octavia Combi (v měřítku 1 : 43).

i

Objednejte si kolekci na internetových stránkách – https://bit.ly/deag-octavia-autozive, použijte tento kód – AUTOZIVEOCTAVIA, a obdržíte výjimečné dárky určené pouze pro objednavatele! 

Diskuze Vstoupit do diskuze
52 lidí právě čte
Autor článku

Michal Šimunek

Zobrazit další články
ArmádníZpravodaj.cz
ArmádníZpravodaj.cz
Spolupráce Ruska a Íránu je rozsáhlejší, než se může zdát: těží z ní obě země, islámská republika hlavně ucítila možnost značné modernizace
Události247.cz
Události247.cz
Nechutná praxe: Některé obchody prodávaly zákazníkům jídlo prošlé až dva roky
VědaŽivě.cz
VědaŽivě.cz
Buddhističtí mniši mumifikovali svá těla zaživa. Znamenalo to nejméně 2 000 dní dobrovolného utrpení
adbz.cz
adbz.cz
Odolná střecha je komplexní práce. Na co nesmíte zapomenout?