Potřebujete nové auto? Pořiďte si jej na operativní leasing

                   

Jen co podepíšete kupní smlouvu k novému autu, ztratí 10 až 20 % své hodnoty. A víte, že autorizovaný servis automobilu vás během 7 až 10 let může stát i tolik, co samotné auto? Pojďte na to jinak!

Auto je sice nevyhnutnou součástí našich životů, ale doopravdy jej musíme vlastnit? Stále více lidí přichází na to, že ne. Přesto jej mají k dispozici. Pořídili si jej totiž na operativní leasing. Tento způsob „vlastnictví“ auta preferují úspěšní lidé, kteří si váží svého času a raději se věnují kariéře, svým koníčkům a rodině, než by stále řešili problémy kolem automobilu. A že se jich během roku umí objevit! O operativní leasing je stále větší zájem. Zákazníky už dávno nejsou jen firmy. Stále více mu na chuť přicházejí soukromé osoby.

Díky operativnímu leasingu máte nové auto každé dva roky – navíc zcela bez starostí

Servisní prohlídky, výměny pneumatik, myslet na STK i nákup dálniční známky, řešit havarijní i zákonnou pojistku – nic z toho díky operativnímu leasingu nemusíte. O vše se postará leasingová společnost, u které smlouvu o operativním leasingu uzavřete. Připadá vám i tak příliš dlouhá doba zavázat se na dva roky k leasingu na konkrétní auto? Co když budete chtít jiné? Nebo budete ve firmě snižovat stavy vozového parku? Řešením je zajímavá služba Driveto Klub. Díky ní máte možnost auto vrátit kdykoliv, nejen po dvou letech, případně jej vyměnit za jiné. Na začátku zaplatíte startovací poplatek a pak již užíváte automobil zcela bez závazků i bez starostí. Smlouvu navíc máte možnost kdykoliv bez poplatků a sankcí ukončit. Prostě auto vrátíte a je to. Automobil si ale můžete i po libovolně dlouhou dobu ponechat. Chcete-li se o této službě dozvědět více, přečtěte si článek Driveto.cz spouští Dlouhodobý pronájem aut.

Která auta jsou nejoblíbenější, pokud jde o operativní leasing?

U operativního leasingu si řada lidí konečně může dovolit nejen nové, ale i lepší auto. Proto je právě operativní leasing Volkswagen nejoblíbenější. To platí jak pro soukromé osoby, tak pro firmy. Volkswageny jsou reprezentativní a kvalitní vozy. Nejdete mezi nimi menší městská vozidla, ale i rodinná auta. Mají ekonomickou spotřebu a jsou spolehlivá. Přestože se vám o automobil stará kompletně leasingová společnost, nikdo nestojí o poruchové vozy. U Volkswagenů se lze na kvalitu spolehnout. 

Driveto nabízí různé modelové řady Volkswagenu: Tiguan, Passat Variant, Polo, Golf, Touran nebo Passat Sedan. Kolik operativní leasing na nejoblíbenější modely stojí? Například Volkswagen Polo Comfortline lze mít měsíčně již za 4957 Kč bez DPH, Volkswagen Golf Comfortline za 6146 Kč bez DPH a Volkswagen Touran Highline za 9143 Kč bez DPH. Jako firemní zákazník a plátce DPH si samozřejmě odečtete jak DPH, tak si dáte do nákladů zaplacený leasing.

Diskuze Vstoupit do diskuze
133 lidí právě čte
Autor článku

Michal Šimunek

Zobrazit další články