Pozor, dálniční psychopat! Důkaz na videu zachycuje šílence, které záměrně provokuje a vybržďuje

Dobrý řidič se vyznačuje několika typickými vlažnostmi. Je to zodpovědnost, snaha o bezpečnou jízdu, ohleduplnost k sobě i ostatním.

i Zdroj fotografie: Se souhlasem Bandyta z kamerką
                   

Těch, kteří sedají do auta a za volantem se chovají přesně opačně, je ale stále velký počet. Úplně nejhorší je kategorie řidičů, kteří jezdí nebezpečně, ovšem ne z neznalosti nebo omezené techniky řízení. Záměrně, se snahou provokovat a dráždit ostatní řidiče. 

Podjíždění, jízda odstavným pruhem, vybržďování

Nejsme fundovaní odborníci z oboru psychiatrie, aby bylo jasno, takže označení psychopat berte z naší strany jako nadsázku. Ovšem stačí se podívat na video a je jasné, že normální tenhle člověk skutečně není. Řidič Fordu Focus jezdí po dálnici a záměrně omezuje ostatní řidiče. Bezohledně, i za cenu risku vůči sobě sama. Copak je stoprocentní, že vybržděný kamion zvládne zastavit bez kolize?

Ford Focus ST je výtečné auto, bez ohledu na generaci. Silný benzínový motor, pohon předních kol, citlivé řízení. Je smutné, když za volantem sedí hlupák, který bliká, jezdí brzda-plyn, vrhá se před ostatní a vybržďuje. Mezi další přestupky lze snadno zahrnout nedodržení bezpečné vzdálenosti. Jen zázrakem nikdo nepřišel k úhoně, podle všeho by měly být video materiály už předány polici k šetření a dopadení nebezpečného recidivisty.

Jakou máte vy nejšílenější zkušenost ze silnic?

Diskuze Vstoupit do diskuze
70 lidí právě čte
Autor článku

Filip Rakovan

Zobrazit další články
ArmádníZpravodaj.cz
ArmádníZpravodaj.cz
Kolik platí česká armáda za provoz stíhaček a vrtulníků? Zbytečně moc, ukazuje analýza. A to chce ještě více drahých strojů z USA
Události247.cz
Události247.cz
Co se děje se zajatými ukrajinskými dětmi? Čečenci je odvážejí na utajovaná místa
VědaŽivě.cz
VědaŽivě.cz
Proč někdy ve dne můžeme vidět měsíc a jindy ne: Záhadný jev má několik podmínek
adbz.cz
adbz.cz
Kouzelná proměna minibusu v obytné auto v pouhých 4 minutách. Mladá dívka ji zvládla skoro sama