Proč je výhodné využít půjčovnu dodávek a jak na to

                   

Jednou za čas se může stát, že potřebujete větší vozidlo. Naskytla se velká zakázka, chcete přestěhovat skříně, nebo potřebujete zajet na velký nákup nábytku. Důvody mohou být různé, ale všechny tyto situace se dají jednoduše vyřešit díky půjčovně dodávek. Nemusíte si hned pořizovat nové auto, ale jen si vyberete vhodný vůz k zapůjčení na určitou dobu. Co všechno nabízí půjčovna užitkových vozů a pro koho je služba vhodná? To se dozvíte v článku.

půjčovna užitkových vozů iZdroj fotografie: půjčovna užitkových vozů

Co všechno nabízí půjčovna dodávek?

Autopůjčovna zaměřující se zejména na dodávky a užitková vozidla je ideálním řešením nejrůznějších situací, kdy potřebujete automobil s větším nákladním prostorem. Na půjčení dodávky do 3,5 tuny stačí běžný řidičský průkaz skupiny B, takže je vaší jedinou starostí výběr vhodného modelu.

Pro stěhování, větší zakázku a podobně

Půjčovnu dodávek mohou využít firmy, OSVČ, ale i jednotlivci pro běžné soukromé záležitosti. Na výjimečnou přepravu nákladů si nemusíte pořizovat vlastní dodávku a mít s ní spoustu starostí, ale bohatě stačí využít jednou za čas služby půjčovny. V porovnání například s péčí o ojetou dodávku, kterou byste si koupili, je cenová úspora ohromná. Navíc máte komfort v podobě minimálních starostí.

půjčovna dodávek iZdroj fotografie: půjčovna dodávek

Neomezené kilometry a další výhody

Když si vyberete dobrou půjčovnu dodávek, můžete se těšit na několik výrazných výhod v porovnání s konkurencí. Při půjčení nejsou žádné doplatky za větší nájezd kilometrů, takže je jenom na vás, jak daleko dokážete dojet. Navíc je k dispozici i zdarma půjčení GPS navigace, ať se při svých výletech či pracovních povinnostech zbytečně neztratíte. Pokud máte v plánu stěhování či jinou událost vyžadující dodávku, raději si vybraný typ dopředu zarezervujte na internetu, ať máte jistotu, že v danou dobu bude k dispozici.

Diskuze Vstoupit do diskuze
122 lidí právě čte
Autor článku

Michal Šimunek

Zobrazit další články