Prodej auta za hotové proběhne u Vás doma během 30 minut

Chcete si pořídit nové vozidlo, ale potřebujete se nejdříve zbavit toho starého?

i Zdroj fotografie: Pexels
                   

Spoustu autobazarů Vám kdejaké vozidlo nevykoupí kvůli jeho stavu či původu. Využijte služeb společnosti Auto Výkup Praha, která vykupuje vozy běžně ojeté, havarované i nepojízdné. 

Jak prodej auta za hotové probíhá?

Prodej auta za hotové je ta nejsnazší možná cesta odkupu vozidla, kterou si můžete zvolit. Společnost Auto Výkup Praha si s Vámi domluví termín a do 24 hodin přijedou kamkoliv po České republice. Nezáleží přitom na tom, zda pocházíte z Prahy, Ostravy nebo Ústí nad Labem. Samotný výkup vozidla poté nezabere více než 30 minut. Během půl hodiny Vám vozidlo nacení, sepíší s vámi veškeré písemné náležitosti a vyplatí finance na ruku v hotovosti. Tímto krokem pro Vás veškeré starosti s vozidlem končí a společnost Auto Výkup Praha si Vaše vozidlo odveze na své náklady. V tuto chvíli se již můžete začít porozhlížet po novém parťákovi, který bude zdobit Vaší garáž nebo přístřešek u domu

iZdroj fotografie: Auto-Výkup

Zjistěte si přibližnou cenu Vašeho vozidla s pomocí formuláře pro odhad ceny

Faktorů, které ovlivňují cenu vozidla, je spoustu. Laickým pohledem si bohužel sami doma Vaše vozidlo nenaceníte, tak aby cena odpovídala realitě. Pro lepší představu o ceně však můžete využít formulář pro odhad ceny na webových stránkách společnosti Auto Výkup Praha. Ve formuláři vyplníte značku vozidla, stav vozidla, rok výroby, model vozu nebo typ převodovky. Pro přesnější odhad je možné připojit i fotografii Vašeho vozu. Po odeslání formuláře Vás bude společnost kontaktovat s informacemi o dalším postupu. Dopředu se tak můžete rozhodnout, jak moc pro Vás prodej auta za hotové bude výhodný. 

Diskuze Vstoupit do diskuze
112 lidí právě čte
Autor článku

Michal Šimunek

Zobrazit další články