Range Rover upravený od Lumma Design, má 680 koní a přepychový interiér!

                   

Land Rover přesněji Range Rover se posledních pár let těší velké oblibě a to hlavně v kruzích tunerů a to hlavně nejvyšší verze s 510 koňmi a osmi válci. Tyto luxusní SUV se tak často podřídí velmi různorodým úpravám, za které jsou zodpovědní nejlepší úpravci. Mezi takové patří i Lumma Design. Tento německý úpravce se teď opět stal středem pozornosti, když si vzal na starosti Range Rover Sport. Auto prodělalo líbivou plastickou operaci a došlo samozřejmě i ke změnám pod kapotou.

Takto upravené vozidlo nese název CLR SV. Co se týče čísel, tak pěti litr se vyšvihnul na 680 koní a na stovku se vyškrábe za čtyři sekundy. Co se týče bodykitu, tak ten je mnohem agresivnější a širší. Konkrétně je tu nový přední nárazník, prahy i zadní nárazník, který se pyšní čtyřmi hranatými výfuky a líbivým difuzorem. Změny se dotkly i kapoty, masky, nového střešního spojleru a další drobností. Tenhle kolos stojí na 22‘‘ palcových discích s pneumatikami o rozměrech 305/35. Černou barvu celého díla podtrhují světle zelené výrazné detaily. /plnou změnou prošel i interiér, kterému se přečalounily sedačky, palubka a dokonce i výplně dveří.

Diskuze Vstoupit do diskuze
148 lidí právě čte
Autor článku

Michal Šimunek

Zobrazit další články
ArmádníZpravodaj.cz
ArmádníZpravodaj.cz
Nová turecká naváděná raketa pro dron zasáhne cíl nadzvukovou rychlostí do vzdálenosti až 150 km, zdolat může leckterou obranu
Události247.cz
Události247.cz
Lidé o víkendu vítali jaro, zima ale ještě neřekla poslední slovo
VědaŽivě.cz
VědaŽivě.cz
Chytré hodinky a další zařízení mohou člověka zabít. Nový výzkum odhalil rizikovou skupinu těchto přístrojů
adbz.cz
adbz.cz
Kontejnerové domy: 10 výhod