Agresivní řidič starého BMW by měl přijít o řidičák. Jeho jízda na videu je přestupek za přestupkem

Pirát v BMW je tak trochu klišé, nelze všechny házet do jednoho pytle. Tento však dělá ostatním majitelům bavorské značky skutečnou ostudu.

i Zdroj fotografie: BMW
                   

Co vedlo řidiče starého bavoráku k tomu, že jel tak, jak jel, lze jen odhadovat. Podle všeho se řidiči za volantem E39 nelíbil pokus auta, které pořídilo záznam, o předjetí. Anebo to celé bylo plně jinak, do hlavy šílence nikdo nevidí. Skutečností je, že jízda hulváta byla kaskádou přestupků. Démon neřeší ohrožení ostatních řidičů, nebere na vědomí maximální riziko nehody.

Předjet? Nelze, BMW cíleně auta blokuje

Omezování v jízdě je jednou z kratochvílí, kterou nevychovanec praktikuje. Kličkuje zprava doleva a nazpět, neumožní autu s kamerou předjetí. Věc druhá, vybržďování. Krom toho, že záměrně blokuje volné místo, zloun do toho ještě brzdí a nutí auto za sebou zpomalit. Kličkování je tak šílené, že v jednu chvíli řidič BMW téměř narazí do kolem jedoucí dodávky. 

iZdroj fotografie: iStock

Výsledek? Naštěstí se nic nestalo, ale opravdu jen naštěstí. Agresivita za volantem je něco, co nelze tolerovat, ať už řidič ukazuje vulgární gesta, omezuje, nebo takzvaně vychovává. Policie by v těchto případech měla konat. Čekat na to, že takový zlosyn sám sebe vytrestá by nemuselo dopadnout dobře, bez neblahých následků pro ostatní, jako v tomto videu.

Jak reagujete na řidiče, kteří omezují ostatní?

Zdroj: STOP CHAM
Diskuze Vstoupit do diskuze
111 lidí právě čte
Autor článku

Martin Sedláček

Zobrazit další články
ArmádníZpravodaj.cz
ArmádníZpravodaj.cz
Ultimátní zabiják lodí, proti němuž nebude obrany: Čína pracuje na rychlém „raketo-torpédu“ s nadzvukovou rychlostí
Události247.cz
Události247.cz
Jako za bolševika: Putin nadělí Rusům nepříjemný vánoční dárek. Na potraviny si podle nového videa vystojí pořádné fronty
VědaŽivě.cz
VědaŽivě.cz
Lechtání může ublížit dítěti i dospělému: Smích vždy neznamená zábavu, může to přejít až k týrání
adbz.cz
adbz.cz
Čtyři věci, které orchideje k smrti nenávidí. Kdo se jich vyvaruje, může se z nádherných květů těšit po celý rok