Řidič kamionu se pomstil šéfovi, sešrotoval jeho Ferrari

                   

Řidič, ten tvrdý chleba má. A pokud jde o profesionálního řidiče, jemuž zaměstnavatel neplatí, tohle pořekadlo platí dvojnásob. Zahrávat si s řidiči kamionů se ovšem nevyplácí, jak se na vlastní kůži přesvědčil majitel malé spediční firmy ze Spojených států. Ten svým zaměstnancům zadržoval výplatu tak dlouho, až se jeden z nich naštval a firemním kamionem doslova sešrotoval Ferrari GTC4Lusso majitele firmy. Auto, jehož cena v České republice začíná na 5 milionech korun, je kompletně na odpis.

Majitele poškodil hned dvakrát

Patříte-li mezi fanoušky ikonické italské automobily, asi vás pohled na zničené Ferrari nepotěší. Objevily se i diskuse o tom, zda nejde o nějakou fotomontáž. Řidič kamionu však ujišťuje, že záběry jsou autentické. Tím pádem se veřejně doznává také ke spáchání trestného činu, neboť případem se už zabývá policie. Řidič totiž majitele firmy poškodil hned dvakrát – škoda je vznikla kromě Ferrari také na kamionu, byť v porovnání s druhým vozem spíše symbolická.

iZDROJ FOTOGRAFIE: Freepik.com

Ferrari schovává a jezdí Toyotou

Pro některé uživatele sociálních sítí se stal rebelující kamioňák rychle hrdinou. A očividně není jediný, komu zůstal majitel firmy dlužný na výplatě. Některé komentáře totiž byly osobní, jiné upozorňovaly na skutečnost, že majitel firmy sice vlastní zmíněné drahé Ferrari, ale před svými zaměstnanci obvykle jezdí v podstatně levnější deset let staré Toyotě Camry. Ta patří mezi typická auta americké střední třídy, zejména na východním pobřeží.

iZDROJ FOTOGRAFIE: Freepik.com

Řidič trestu neunikne

I přes vlnu sympatií a velký počet sympatizantů, které si řidič na Facebooku a dalších sítích získal na svou stranu, mu však reálně hrozí, že výplatu sice dostane, ale bude majiteli muset uhradit vzniklou škodu. Ta dlužnou částku mnohanásobně převýší, o ceně zničeného Ferrari už byla řeč. A vzhledem k vysoké škodě mu hrozí také odnětí svobody.

Diskuze Vstoupit do diskuze
63 lidí právě čte
Autor článku

Daniel Hamžík

Zobrazit další články