Tento řidič Lamborghini se opravdu předvedl. Neuvěříte, jak se zachoval vůči policistům

Jak jistě víte, existují tři typy řidičů. Ti, již na pravidla zcela kašlou, ti, kteří jen občas něco poruší a ti, již jsou vždy zodpovědní a myslí na druhé. Tento patří do první kategorie.

i Zdroj fotografie: Lamborghini
                   

Jakmile se člověk jednou chystá usednout za volant, mělo by mu být vždy jasné, jak se má zodpovědně chovat, aby ostatním nezpůsobil újmu. Bohužel si mnozí lidé myslí, že vše zvládnou, a nenapadne je, jaké může jejich chování mít následky. Příkladem je i tento řidič, který se nehorázně vysmál policistům, kteří se jej snažili zastavit.

Pronásledovalo jej několik policejních aut

Jednoho krásného večera policisté museli začít pronásledovat řidiče, který zrovna řídil bílé Lamborghini Huracan. Důvod, proč se k tomu tak rozhodli, není známý. Neví se tedy jistě, jestli řidič již předtím porušil nějaký přestupek a nebo jen zrovna neměl chuť na namátkovou kontrolu.

iZdroj fotografie: Freepik

Každopádně se to rozhodl vyřešit unikátním způsobem, a to ujížděním. Policisté se ho samozřejmě snažili dohnat, nebylo to ovšem tak snadné, jak by se na první pohled mohlo zdát. Jedna věc byla, jaké auto řídil, a ta druhá, že byl skutečně dobrým řidičem.

Byli přesvědčeni, že se vzdal

Muž za volantem se vyloženě chlubil tím, jaké precizní dovednosti se za léta svého řízení naučil. Policistům se rozhodně nehodlal vzdát nějak snadno. Pravděpodobně nabyl dojmu, že zákony pro něj neplatí. Proto bylo v jeden moment dosti podezřelé, že z ničeho nic zastavil na okraji silnice. Policisté se k němu vydali, ale on samozřejmě ve svém útěku po chvíli pokračoval.

Kdo ví, jestli si chtěl zvýšit hladinu adrenalinu, a nebo jen předvést výši svého sebevědomí. Prudkým smykem objel policejní auto takovým způsobem, že to připomínalo točící se káču. Dokonce je to i zachyceno na videu. To, jak majitele následně dopadli, však již známo není a možná je dobře, že nevíme, co se následně dělo.

Zdroj: Reddit

Diskuze Vstoupit do diskuze
126 lidí právě čte
Autor článku

Michal Šimunek

Zobrazit další články