Řidič SUV velkou rychlostí najel do čerpací stanice. Jeden ze dvou stojanů explodoval, svědci stihli vše natočit

Tato dopravní nehoda vypadala opravdu hrozivě. Viníkovi se nestalo nic vážného, avšak řidič druhého vozu musel být převezen do nemocnice.

i Zdroj fotografie: Pixabay
                   

Na videu níže můžete vidět vážnou dopravní nehodu, kterou zachytily kamery čerpací stanice. SUV najelo ve vysoké rychlosti do dvou stojanů. Při srážce jeden z nich explodoval. I přesto, že to vypadá opravdu hrozivě, posádka vozidla skončila jen s lehkým zraněním. Celému incidentu předcházela srážka s jiným vozidlem. Otázkou ovšem zůstává, zda řidič jen nepřizpůsobil rychlost svým schopnostem, nebo jestli před jízdou požil návykovou látku či alkohol.

Nehoda řidiče SUV

Řidič SUV značky Nissan vezl ve svém vozidle zákaznici na předem domluvené místo. Zřejmě pospíchal. Svědci nehody uvedli, že jel nepřiměřenou rychlostí a náhle narazil do auta jedoucího před ním. V tu chvíli ztratil kontrolu nad řízením a doslova proletěl stojany čerpací stanice. V tu chvíli došlo k explozi jednoho ze stojanů. Celá situace mohla ale dopadnout hůře.

iZdroj fotografie: Pexels

Vyšetřování nehody

Policie celou nehodu musela řádně prošetřit. Není tedy jasné, zda v tom nehrál roli alkohol nebo návykové látky. Řidič SUV a pasažérka, kterou vezl, měli jen lehká zranění. Ovšem řidič automobilu, kterého srazil předtím, než najel do stojanu čerpací stanice, měl těžká zranění a musel být převezen do nemocnice. Je však zřejmé, že řidič SUV neodhadl své řidičské schopnosti a nepřizpůsobil rychlost.

Řidič společnosti Uber

Nepřizpůsobení rychlosti jízdy řidičským schopnostem stálo řidiče SUV pravděpodobně práci. Pracovník společnosti Uber už zřejmě zákazníky nikdy vozit nebude. Ohrožení na životě je velmi vážný přestupek, jenž ho zřejmě stál i řidičské oprávnění. Bohužel ale nevíme, jak to s ním dopadlo.

iZdroj fotografie: Pexels

Celý incident vypadá opravdu hrozivě. Naštěstí nikdo nepřišel o život a vše dopadlo lépe, než to vypadá. Škody, které řidič SUV způsobil, jsou nemalé. K nehodě došlo v americkém Seattlu.

Co byste dělali, kdybyste se stali svědky takto závažné dopravní nehody?

Zdroj: Motor1

Diskuze Vstoupit do diskuze
57 lidí právě čte
Autor článku

Jaroslav Novčák

Zobrazit další články