Řidiče dostihla karma během sekundy. Za agresivní jízdu přišla nečekaná odplata

                   

Kdo jezdí pravidelně, ten moc dobře ví, že na silnici není nouze o různé silniční piráty a agresivní řidiče. Pokud jezdí pouze vysokou rychlostí a ostatní příliš neohrožují a neomezují, nejsou až tak velkým rizikem. Horší je to ve chvíli, kdy se chtějí určitým způsobem mstít. To může přijít na řadu blokování, vytlačování, vybržďování, ale i tolik častá gestikulace a slovní útoky.

Gestikulace na druhého řidiče

Jistě to také znáte. Pokud se někomu jinému nelíbil váš styl jízdy, začal na vás cosi gestikulovat, klepat si na hlavu, nebo ukazovat neslušná gesta. To je na silnicích celkem běžné. A to stejné se přihodilo také motoristovi, který má dokonce i záznam svého incidentu. Ten je nejenom důkazem o tom, že k podobným věcem dochází i mimo Českou republiku, ale je i důkazem toho, že agresivní řidiči by se měli spíše soustředit na svou jízdu, jinak to může dopadnout velmi špatně.

Tak se věnoval své nadřazenosti…

K čemu došlo? Na videu můžete jasně vidět, jak kolem vozu ze kterého je pořizován záznam projede další, podstatně rychleji. A to není vše. Jeho řidič má stažené okénko a jasně vyjadřuje svou nespokojenost gestikulacemi a několika peprnými výrazy. Nyní už ví, že to nebyl nejlepší nápad. Tolik se věnoval své nadřazenosti na silnicích, že si tento agresivní a vulgární řidič nevšiml, co se před ním děje. Tolik se soustředil na svou slovní pomstu, že se zapomněl podívat před sebe.

Způsobil hromadnou nehodu

Jak se říká, karma je zdarma. A v tomto případě to ani netrvalo dlouho. Stačilo pár vteřin. Po několika vulgárních vyjádřeních na druhého řidiče přišla ihned odplata. Agresor si jednoduše nevšiml toho, že před ním auta prudce zpomalují a zastavují. A tak došlo k tomu, že do jednoho z nich v plné rychlosti narazil. A to vlivem setrvačnosti nabouralo to před sebou. A tak dále. Agresor byl strůjcem hromadné nehody, a pokud by se náhodou vymlouval, toto video ho jasně usvědčuje z toho, že za volantem dělal zcela něco jiného, než aby sledoval dění před sebou.

Diskuze Vstoupit do diskuze
56 lidí právě čte
Autor článku

Daniel Hamžík

Zobrazit další články