Řidiči se za volantem neudrželi a vzali situaci do svých rukou. Takhle to vypadá, když se setká hloupost s egem a neumí se prát

Na silnici může člověk jak při provozu, tak i při stojících vozidlech zažít nejrůznější kuriozity. Jako když si dva řidiči chtějí něco „vyjasnit.“

i Zdroj fotografie: Depositphotos
                   

Pokud se situace na silnici během běžného provozu nějak vyhrotí, nejsou potyčky nebo jakákoli silnější argumentace nic zvláštního. Chlapi za volantem se zkrátka neudrží a vezmou situaci do svých rukou. Někdy to může být problém a končívá to škodou na zdraví i majetku. Obzvláště tehdy, když má někdo například teleskopický obušek nebo podobný nástroj. Jenže někdy se velmi „drsní“ řidiči maximálně ztrapní.

Klidný den na naprosto klidné ulici

Silnice mezi domky na předměstí, auta klidným tempem pohybující se kupředu. K autu v rohu záběru najednou přiskočí nakrátko ostříhaný muž ve žlutých kalhotách a několikrát divoce zabuší na okénko. To sjede a následuje vyhrocená konverzace doprovázena gestem sevřené pěsti. Následuje něco jako výzva k souboji a úder pěstí přímo do kabiny. Druhý řidič si to však nenechá líbit a z vozu vystoupí.

iZdroj fotografie: Pixabay

Někdo by možná očekával krátký brutální střet, kdy jeden naštvaný řidič narazil na druhého. Jenže tady to začíná být humorné. Minimálně ten ve žlutých kalhotách totiž zřejmě trénoval bojová umění možná tak podle videí na Youtube. Hlavně, že zaujal bojový postoj se zdviženými pěstmi. Nejspíš takto vypadala jeho představa o profesionálním zápase, spíše ale dotyčný jen sleduje příliš moc videí a hraje videohry.

Leštění ega pro pobavení okolí

Poskakování obou aktérů po celé silnici a předzahrádce jednoho z blízkých domů se naštěstí obešlo bez jakýchkoli následků. Nikdo nebyl přejet a dle záznamu nedošlo k žádnému zranění. Ostatně oba dva předváděli spíše taneční lekci než reálný souboj, většinu času totiž od sebe byli vzdáleni cca půl metru. Případné výpady tak šly do vzduchu a jakékoli bližší byly tak mizerné, že protistrana většinou neměla problém uhnout.

iZdroj fotografie: Pixabay

Okolní řidiči za chvíli zareagovali a kromě dvou, tří čumilů přichází ke dvojici i pár dalších lidí, kteří chtějí konflikt uklidnit. Pravděpodobně ani ne z obavy o zdraví zúčastněných, ale protože na používané vozovce nemají samozřejmě takové nesmysly co dělat. Nesmyslná a pitomá „potyčka“ tak skončila jen virálním videem a pro aktéry snad poučením, že jediné, co jim taková aktivita přinese, je nechápavý výraz na tváři přihlížejících.

Zdroj: AutoCar

Diskuze Vstoupit do diskuze
147 lidí právě čte
Autor článku

Michal Šimunek

Zobrazit další články