Riskantní předjíždění na silnici skončilo bolestivou nehodou. Celý průběh zaznamenala palubní kamera

Řidičova přílišná sebejistota a nepotlačitelný spěch přispěly k tragickému incidentu nedaleko ruského města Perm. Nikomu se však naštěstí nic nestalo.

i Zdroj fotografie: Depositphotos
                   

Spěch a příliš velká sebejistota přispěly ke strašlivému incidentu, který se odehrál v jedné z vesnic nedaleko ruského města Perm. Řidič za svou netrpělivost však draze zaplatil a naštěstí nikdo nebyl vážně zraněn. Podívejte se tak na jedinečné záběry této události a berte to jako varování před tím, že kdo porušuje stanovená pravidla a řídí bezohledně, může na to v důsledku opravdu nepěkně doplatit. 

Netrpělivost a přílišný spěch za volant nepatří 

Všichni jistě víte, že spěch a netrpělivost není úplně to, co patří na za volant. Je známo, že pokud řidič nedbá na bezpečnou jízdu a namísto toho řídí tak, aby byl v cílové destinaci co nejdříve, většinou to nedopadá nejlépe. Jedním takovým špatným příkladem se tak stal tento ruský řidič, který způsobil velmi nebezpečný incident. Jeho bezohledné chování bylo totiž hlavním faktorem srážky tří silničních vozidel.

iZdroj fotografie: Depositphotos

V tomto konkrétním případě zaznamenal pachatel incidentu okamžik srážky pomocí bezpečnostní kamery ve svém autě. Podle všeho chtěl během rychlé jízdy předjet jiné vozidlo, ale bohužel mu nevyšel manévr. V důsledku toho nakonec narazil do terénního vozu UAZ Patriot, od něhož se odrazil, a poté naboural do autobusu s cestujícími. Silniční „ping-pong“ nakonec skončil řidičovým bolestivým přistáním v příkopu u silnice. Bezohledný pachatel byl shledán vinným z nehody a dostal velmi vysokou pokutu.

Naštěstí se nikomu nic vážného nestalo

Dle dostupných informací je známo, že v důsledku tohoto incidentu naštěstí nikdo nebyl vážně poraněn. To však nijak neomlouvá chování tohoto bezohledného řidiče. Stačilo by totiž narazit do jiné části poškozených aut větší rychlostí a incident mohl skončit o to více tragicky. Níže uvedené video tak jasně ukazuje, že chvilka nepozornosti a špatného úsudku během rychlé jízdy může mít drastické následky.

Zdroj: Se souhlasem Perm Zhest

Diskuze Vstoupit do diskuze
143 lidí právě čte
Autor článku

Jaroslav Novčák

Zobrazit další články